Skocz do zawartości
kociol21

Grupowanie ikon w menu.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakikolwiek sposób aby w domyślnym launcherze z Desire uzyskać opcję jakiegoś grupowania aplikacji w menu? Chodzi o to, że jak mam dużo aplikacji, to zanim coś znajdę przewijając dziesięć stron to troche irytuje i długo trwa. Próbowałem app organizer i to jest fajny bajer ale chyba nie daje takiej opcji o jaką mi chodzi. Marzy mi się sytuacja, w której otwierając menu będę mógł wybrać jedną z kilku zakładek, np. gry, narzędzia, internet itp. Czy jest do tego jakaś aplikacja? Mod? Ewentualnie czy może jakiś launcher posiada taką opcję?

W sumie nie wiem, czy zakładam to w dobrym dziale. Jeśli powinno to być w poszukiwaniach aplikacji albo coś, to sorry i proszę o przeniesienie.

Słajpnięte z Dizajera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma mozliwości segregowanie ikon w menu. Możesz coś takiego robić ewentualnie majac Launchera Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można na na ekranie głównym zamiast widżetów dodać foldery, ja tak mam (akcesoria, gry, nawigacja, multimedia, zarządzanie) i doda skróty do aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co doświadczyłem możliwość grupowania aplikacji jest możliwa w MIUI oraz w CM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to nie będzie Świętokractwo to zawsze polecam Arc Launchera :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja po wielu testach launcherow zostalem przy GO Launcher i to własnie ze wzgledu na to ze mozna organizowac programy w grupy cos a'la foldery i dodatkowo siatke ikon 5x5 w menu i na pulpicie co by wiecej skrotow wchodzilo. Takze Tobie tez z czystym sumieniem moge polecic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie po różnych kombinacjach zacząłem używać adw.launcher ex i problem się ostatecznie rozwiązał. Dodatkowo jest o wiele szybszy i ogólnie lepszy od tego z sense, więc całkiem zrezygnowałem z sense i przerzuciłem się na oxygena, teraz to już w ogóle cudowna sprawa.

Słajpnięte z Dizajera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj też roma MIUI, też ma grupowanie ikonek i nie ma normalnego menu, inaczej jest rozwiązane, jak dla mnie nawet lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jeszcze opcja pozostania przy Sense i uzycia programu Folder Organizer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JA używam Apps organizer i też jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi