Skocz do zawartości
osmey

LG G2 vs HTC ONE M7

Rekomendowane odpowiedzi

osmey

Witam. :lol2:

Wiem, że były już podobne tematy, ale niestety nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

Chcę kupić telefon do 800zł i nie wiem, który z tych dwóch wybrać. Jestem otwarty również na inne propozycje, ale te wydają mi się najlepsze w tej cenie. 

Telefon ma mi służyć w tej kolejności do: dość wymagających gier, muzyki, filmów, normalnego użytkowania (sms, dzwonienie).

Zależy mi na dobrym wykonaniu, jakie ma HTC, ale również na "dużej" baterii LG'ka. Niestety prawdopodobnie nie ma telefonu spełniającego te wymagania za tą cenę, więc proszę o pomoc w wyborze :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepszym wyborem jest LG G2. Ma on m.in. lepszy procesor i lepszy aparat. Bateria w G2 też jest lepsza. HTC to jedynie lepsze wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skoku8

HTC to też lepszy dźwięk i bardzo dobra optymalizacja (nie mówię, że ta w G2 jest zła ;)). M7 jest już dość starym modelem i osobiście wybrałbym G2. Polecam do G2 od razu dograć mod audio Viper ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC jest dobrze wykonany, ale obudowa jest podatna na zarysowania i odpryski. W przypadku tego telefonu osłona Otterbox, albo Casemate obowiązkowa. Inaczej po kilku dniach będzie wyglądał, jak obudowa wiertarki z budowy. LG ma zdecydowanie lepszy aparat i baterię.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

W tym zestawieniu w prawie każdym aspekcie wygrywa LG G2.

Chyba, że muzyka i jakość obudowy jest dla Ciebie, aż tak ważna i jesteś gotów poświęcić czas pracy na baterii, jakość zdjęć, oraz lepszy wydajniejszy SoC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    osmey

Chyba wezmę tego lg.. Tylko jest w ogóle opcja dostania wersji 32 gb w Polsce?Nie odnawianych, sprowadzanych z chin, tylko nowych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukaj dystrybucji europejskich, ze wzgledu na gwarancje.

Wersje 32 GB spoza Europy nie są honorowane przez serwis gwarancyjny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Holenderska poczta lotnicza lub EMS. Średni czas dostawy 15-23 dni roboczych dla 95 % paczek.

Gwarancja: Serwisowa

Odpada ;) Gwarancje daję Ci sprzedawca, a nie producent. Możesz być pewny w cenie poniżej 1000 zł, ciężko będzie Ci znaleźć spełniającego Twoje wymagania 32 GB LG G2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    osmey

Czyli gwarancja serwisowa to żadna gwarancja? Jest coś jeszcze źle w tej aukcji.. Niestety nie mam 1000zł do wydania :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi