Skocz do zawartości
majonez7

Rozmówca bardzo słabo mnie słyszy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około trzech miesięcy użytkuję LG G3. Wszystko działało bez zarzutu do poprzedniego tygodnia. Problem polega na tym, że ni stąd, ni zowąd zacząłem być bardzo słabo słyszalny przez rozmówców. Czasami słyszą co któreś słowo, generalnie jest cicho i niewyraźnie. Najtrafniej chyba określił to jeden z kolegów: "Brzmiało to tak, jakbyś mówił przez drzwi. Prawie wszystko rozumiałem, ale części słów musiałem się domyślać z kontekstu".

Jakieś pomysły co się mogło stać, jak temu zaradzić? Telefon jest na gwarancji i już dawno bym go oddał do serwisu, gdyby nie fakt, że do salonu, w którym go kupiłem mam jakieś 400 km (nie jest to żadna sieć komórkowa), a w wysyłanie póki co nie chce mnie się bawić. W ostateczności oczywiście oddam, ale może powód jest prozaiczny i nie będzie takiej potrzeby.

Dodam, iż poza tą wadą (acz dość istotną) innych kłopotów nie zauważyłem. W celu sprawdzenia mikrofonu nagrałem się również na dyktafon i słyszałem się bardzo dobrze.

Pomóżcie.

Edytowane przez majonez7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

Witaj,

Telefon jest na gwarancji i już dawno bym go oddał do serwisu, gdyby nie fakt, że do salonu, w którym go kupiłem mam jakieś 400 km (nie jest to żadna sieć komórkowa), a w wysyłanie póki co nie chce mnie się bawić.

To w niczym nie przeszkadza piszesz do konsultanta na stronie LG opisujesz problem i ony wysyłają kuriera na następny dzień :)

Chyba że masz gwarancje serwisową a nie producenta.
    A co do problemu sprawdz czy nie masz zapchanej dziurki w obudowie od mikrofonu czymś (jak się nosi telefon w kieszeni to czasem się zapcha :)

I sprawdz w ustawieniach połączeń Czy masz zaznaczone takie funkcje jak :
    Ograniczenie hałasu lub Wzmocnienie głosu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi