Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
Never_PL

Pomoc w instalacji ROMU - kompletny laik.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem tak jak poleciłeś CM 10 by pengus. I tej wersji ciągle szykałem w googlach.

Ściągnąłem ostatnio tą wersję: http://files.philippe46.org.ua/lge-p990/cyanogenmod/cm10/

Wygląda po podpisie, że jest do p990 :)

Ale tak jak mówie, chcę tą wersję którą poleciłeś czyli CM by pengus.

Edytowane przez Never_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego tematu pobierałeś? Jesteś pewien że twój telefon to P990 a nie przypadkiem P999?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem pewien na 100% ;) LG p990, przed chwilą sprawdziłem na naklejce pod baterią.

Pobierałem z tego tematu, pierwsze linki nie działają, pobrałem bodajże trzecią wersje i to właśnie ta wersja działała ale zawieszała się po rebocie. Pozostałe dwie wersje które sprawdzałem szukałem w googlach i to one sypały errorami które przedstawiłem dwa posty wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rób wszystkie wipe'y, zaraz dam ci link do odpowiedniej wersji, odświeżaj wątek.

Link

Edytowane przez adam123adam
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy 3 wipe mianowicie: Wipe dalvik wyskakuje komunikat:

E:unknown volume for path [/sd-ext]

Dwa poprzednie już zrobione.

[Dodano: 17 marzec 2015 - 18:13]

Po instalacji Twojej wersji jest ten sam error co wczesniej.

Edit:

Spróbuje tego sposobu na usuniecie błędu.

######index.php/topic/1995-jak-naprawi%C4%87-status-7-installation-aborted/#

Edytowane przez Never_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, (może bootloader sie nie odblokował) spróbuj zainstalować najnowsze recovery z tego tematu i na nim zainstaluj ROM.

[Dodano: 17 marzec 2015 - 18:22]

Nie polecam na sztywno zmieniać tej wartości. Nie bez powodu wyświetla się ten błąd, prawdopodobnie dlatego, że recovery nie może odczytać pliku z telefonu build.prop.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh... kolejna porażka. Zainstalowałem ten najnowszy recovery, pozniej wszystkie wipe i ponowna instalacja roomu od Ciebie i dalej status 7 aborted.. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A recovery (TWRP) udało się poprawnie zainstalować?

[Dodano: 17 marzec 2015 - 18:34]

Dobra idziemy po trupach do celu, wgrywaj odblokowany bootloader (nie myl z odblokowaniem obecnego), tu poradnik. Po tym instaluj ROM i informuj co i jak.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze będę dawał znać, zedytuje post.

Bo spróbowałem zainstalować CM sposobem z postu wyżej gdzie trzeba było skasować linijke w kodzie by nie występował błąd. Zainstalowało się ale znów po rebocie wisi na logu LG i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic to nie dało bo prawdopodobnie bootloader nadal blokuje instalację poprawną. Zrób co pisałem post wyżej i zainstaluj ROM, ale wersji pierwotnej jaką ci wysłałem, żeby nie było w niej edycji pliku który zmieniałeś ręcznie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi