Skocz do zawartości
ChrisPlayer

1+1 Nie włącza się po Wipie

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, nie znający się człowiek(ja) dostał się do TWRP, z zamiarem formatu telefonu bo troszkę mi zaczął przymulać. Wpadłem na pomysł, żeby zrobić Wipe-->Format Data. Było okej tylko przestał mi reagować przycisk home (telefon wibrował przy dotknięciu tylko nie wracał na pulpit) Zaniepokojony brakiem tego oraz tego że po "ściągnięciu" paska powiadomień brakowało w prawym górnym rogu brakowało takiej kafelki po dotknięciu ,której ukazywały się ustawienia, sieć itp. Wpadłem na kolejny genialny pomysł i znowu zrobiłem wszedłem w TWRP, tylko z tym wyjątkiem, że teraz kolejno wciskałem Wipe-->Advanced Wipe. Udało się sukces, po czym gdy chciałem zrobić rebot wyskoczył mi komunikat: "Not do" coś tam wybaczcie ale nie doczytałem (wiem inteligencją nie grzeszę) i później był chyba zapytanie czy zainstalować SuperSU i ja tapnąłem chyba yes czy coś w tym stylu. Telefon wyłączył się a gdy próbowałem go włączyć uruchomianie stanęło na logo 1+1 i nic więcej. Teraz z pokorą proszę o pomoc ludzi bardziej ogarniających temat niż ja.

[Dodano: 16 marzec 2015 - 22:07]

Dobra już wiem że ze usunąłem system macie teraz pomysł jak go po kolei wgrać?

Edytowane przez ChrisPlayer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

A tu masz

http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=191100

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela.

Wystarczy czytać forum

Może i tak, ale nie widzę jednakowoż związku tego co podałeś z problemem, który ma kolega powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wefhy

Jak usunąłeś system to: O ile masz TWRP, podłącz do komputera wejdź w zakładkę mount, zaznacz "enable MTP". Przekopiuj ten plik do pamięci telefonu: http://builds.cyngn.com/factory/bacon/cm-11.0-XNPH05Q-bacon-signed-fastboot.zip, a następnie wejdź w install i zflashuj go.

Jak to nie zadziała, to znaczy, że popsułeś jeszcze bardziej i musisz się kierować tymi instrukcjiami:

http://forum.android.com.pl/topic/191076-powrot-do-stockromuunbricking-cm11s/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Przecież to nie jest zip do wgrywania przez recovery    :facepalm:  - oczywiście że to nie zadziała. Chyba już limit głupot napisanych w tym wątku się wyczerpał? Jeden mądry podaje link do jakiegoś zapytania od samsunga, drugi każe wgrywać zipa przeznaczonego do fastboota przez recovery. 

Czy mozna tu postawić anty-piwo za pisanie głupot?

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    perun

Ściągnij to i zainstaluj przez TWRP: http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/development/rom-stock-rooted-xnph52q-t3025399 jaknie zadziała to postępuj przes fastboot według tej instrukcji:  .

Do fastboot możesz wejść przez TWRP lub po wyłączeniu telefonu uruchomić go przytrzymując Vol up+power.

Edytowane przez perun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Osobiście bym polecił już jednak CM12 nightly. Działa już bardzo stabilnie i ja osobiście nie widzę powodu używania KitKata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    perun

Za kilka dni będzie juz wersja stable także warto jeszcze zaczekac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Na co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi