Skocz do zawartości
autech25

Brak dźwięku w aplikacji odtwarzacz muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
    Mam problem z moją motką od wczoraj :P Jestem na stockowym 5.0.2 i miałem zainstalowanego V4A ale nie jest kompatybilny i dźwięk działał na kilku aplikacjach a na innych nie, więc usunąłem go i pobrałem sobie AudioFX (DSP manager) i... dźwięk padł całkowicie, zrobiłem factory reset i mam dźwięk w YT, mogę słuchać na słuchawkach/głośniku a jak włącze jakiś odtwarzacz np. Shuttle+ to dźwięku nie ma :o Robiłem wipe itd. Raz załapał dźwięk jak w ustawieniach programisty wyłączyłem Nuplayera i działał dźwięk tu i tu, a gdy zmieniłem piosenkę to dźwięk znów padł. Co to może być? :/

[Dodano: 17 marzec 2015 - 11:44]

Zauważyłem że w powerampie jest dźwięk bo on korzysta z equalizera swojego a nie systemowego, czyli wina leży po stronie stockowego equalizera, jaki equalizer polecacie? Gdyby V4A działał w trybie normalnym to bym korzystał a tak to w YT dźwięku nie miałem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

nie wiadomo jakie V4A wprowadza modyfikacje w systemie i co mógł skasztanić i jakie pliki pozmieinać/zostawić poza tym stockowy equalizer można wyłączyć i muzyka powinna działać dalej,

albo poszukać i spróbować wgrrać stockowy equalizer ( wydłubać go z plików systemu)

albo czysty flasz, zapewne w twoim przypadku 4.4.4 pomijając motoboot i gpt i znowu ota do 5.0.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi