Skocz do zawartości
Szynku

root Rooting, wgrywanie custom recovery.

Rekomendowane odpowiedzi

W trybie debugowania usb w pierwszym poscie wszystko jasno napisane co i jak po kolei a jak nie znajdziesz w pierwszym to masz cale dwie strony postow do przeczytania a tu filmik z yt

G2

Edytowane przez niuniek24w
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LLamer

Czesc. Mam podlaczone urzadzenie do komputera w trybie synchronizacji multimediow, tryb debugowania wlaczony lecz nadal w czarnym boxie root.bat pokazuja mi niezmiennie "Looking for device". Ktos wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłem to w trybie LG

LG G2 - Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ragalg1

pytam na zapas bo telefon dopiero jutro trafi do mnie ale czy po zrootowaniu zmienia się jakiś status urządzenia, nabija licznik i czy nadal działa info o aktualizacji? i jak skasować roota w razie chęci oddania do serwisu (chociaż mam nadzieje że nie będzie nigdy takiej potrzeby ;) ). do tej pory miałem Samsungi i tam mam to powiedzmy opanowane. telefon z będzie ze sklepu Saturn więc bez brandu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle ze nie masz czym sie martwic na zapas ale przywrocenie telefonu do oryginalu trwa 15 min wiec na pewno sobie poradzisz

Info o aktualizacji wyswietla sie normalnie nie wiem tylko co bedzie jak zaktualizujesz.

Co do licznika niby gdzies widzialem ze jest ale nie znalazlem jedynie co to przy wgrywaniu romu od lg na swoj ktory miales zrootowany wyswietla sie info o roocie tak jakby w trybie download samsunga bylo info podczas wgrywania ze obecny soft ma roota ale podejrzewam ze po flashu juz go nie ma, nie sprawdzalem bo zawsze mam zrootowany fon.

G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ragalg1

@up

dzięki, pierwsze co zrobię jak dorwę go ręce to root, bo mam apki które bez niego albo nie działają albo działaja miernie np prepay widget. W galaxy S3 do usunięcia licznika custom binary używałem apki trigle away ale to raz dla sprawdzenia czy dziala. zawsze miałem roota w telefonach (S2 i S3). moje pytanie było czysto hipotetyczne bo pewnie nic nigdy nie stanie się żeby trzeba było oddać na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

wymien jescze kilka "Twoich" apek, bo ten prepaid jest calkiem sensowny ;) a ze przesiadlem sie niedawno z ios`a to chetnie poczytam.

zgorki dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ragalg1

prepay widget używam bo mam tel na kartę i sprawdza się świetnie (wersja pro za niecałe 10 zeta), greenify (to raczej z ciekawości) dla kilku apek, AdAway (to podstawa :D ), titanium backup, solid explorer, better battery stats.

Edytowane przez pan_żabka
    Usunięcie wzmianki o niedozwolonej aplikacji - Lucky Patcher.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Co robię nie tak gdy podczas punktu:

Uruchamiamy recovery.bat z rozpakowanego .zipa

mam takie okienko i wisi?

14780671478711427077_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy nie trzeba potwierdzić jeszcze Enterem.Chyba tak miałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi