Skocz do zawartości
gamper

[Rozwiązane]poczta gmail - brak powiadomień

Rekomendowane odpowiedzi

gamper

Nie wiem co należy zrobić aby były powiadomienia dzwiękowe oraz liczba nieprzeczytanych maili na ikonie poczty. Dane włączone, synchronizacja push też, powiadomienia w ustawieniach włączone, dzwięk wybrany, powiadamiaj o każdej nowej wiadomości zaznaczone i nic!! Maile dochodzą dobrze mam je od razu na urządzeniu ale bez żadnej sygnalizacji dzwiękowo obrazkowej! Próbowałem i przez apkę gmail i przez email bez zmian. Jak to ustawić? Galaxy S5 na andku 5.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cenioo

Na początek zajrzyj do menadżera aplikacji, znajdź gmaila i sprawdź czy masz zaznaczone pokazywanie powiadomień. Ewentualnie jak nie pomoże to wyczyść dane aplikacji (pamiętaj o utracie maili w telefonie). No i czy nie masz włączonego blokowania (zakazów).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    najbus

a czy "pokazywanie powiadomień" Gmaila w aplikacjach nie jest od tego by pokazywać powiadomienia o AKTUALIZACJACH?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem co należy zrobić aby były powiadomienia dzwiękowe oraz liczba nieprzeczytanych maili na ikonie poczty

Zakładam, że dzwonek powiadomienia masz ustawiony.

Gmail - Ustawienia - [email protected] - Powiadomienia <- zaznaczone

Gmail - Ustawienia - [email protected] - Odebrane - dzwięk i wibracje <- u zaznaczasz powiadomienia dotyczące etykiet i wybierasz dzwonek

Poza tym na ikonie Gmaila nie wyświetla się ilość nieprzeczytanych maili tak jak na ikonie poczty Samsungowej.

W gmailu masz tylko dzwięk i ikonkę na górnym pasku. No i informację na ekranie blokady jeśli jest aktywna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gamper

@up

no właśnie mam tak ustawione i nie działa! Mam jeszcze zaznaczone powiadamiaj o każdej nowej wiadomości i kicha!

Edytowane przez pagolik
    Nie cytujemy postów poprzedzajacych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerzę że po wgraniu boc7 także nie miałem powiadomień lecz wczoraj wróciły same z siebie nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gamper

ma ktoś jeszcze jakieś pomysły, dodam że sprawdziłem  też na G3 i taka sama sytuacja! Poczta dochodzi ale sygnału brak!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gmail - Ustawienia - [email protected].com - Powiadomienia <- zaznaczone Gmail - Ustawienia - [email protected].com - Odebrane - dzwięk i wibracje <- u zaznaczasz powiadomienia dotyczące etykiet i wybierasz dzwonek

Ja mialem ten sam problem z powiadomieniami i poprostu odznaczylem powiadomienia i zaznaczylem ponownie i teraz dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

liczba nieprzeczytanych e-mail na ikonie poczty w programie gmail, jest na iphone. A na androidzie nie. Ja sobie kupiłem samsunga s7 ze względu na koszt iphona 7 128G , ale po dwóch dniach widzę, że jednak muszę zbierać jeszcze kasę.

Edytowane przez piecykpp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary temat , ale nadal sie przydaje . Wszystko się zgadza zgodnie z opisem z 4 postu , tylko musiałem dodatkowo w wspomnianych opcjach włączyć synchronizację , wtedy na xaoni redmi wróciły powiadomienia dźwiękowe i liczba maili .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi