Skocz do zawartości
Gość

Moto E 2 - gdzie i za ile kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje kupno nowej Moto E 2 generacji. Została ujawniona dokładna specyfikacja a telefon można zamówić na oficjalnej stronie. Czy można ją już dostać w Polsce, jeśli nie to czy wiadomo kiedy bedzie? I oczywiście jaka jest/będzie jej cena w zł?

Mam jeszcze drugie, mniej ważne pytanie. Czy wersja lte będzie wydajniejsza od zwykłej moto g 1gen?

Wysłane z mojego ZTE V967S

Edytowane przez javed344

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moto E 2 gen. jest już oferowana w sklepie x-kom, vobis oraz neo24. Ja najprawdopodbniej jutro kupuję motke w x-komie. Czy wersje Moto E LTE będzie wydajniejsza od zwykłej moto g to nie wiem, specyfikacja jest podobna, tyle tylko że rozdzielczość ekranu mniejsza w moto e lte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo żądają, poczekam jak będą używane za mniej niż 400zł. Albo kupie moto g.

Zauważyłem pewną dziwną rzecz że nawet moto G 2 ma snapa 400 podczas gdy moto e, 410. Czyżby G zamieniła się miejscami z E?

Wysłane z mojego ZTE V967S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyna kupiła dziś białą Moto E LTE za 599zł w X-KOM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem czarną wersje za 550 zł w neo24. Jestem mega zadowolony z telefonu. Wykonanie jak najbardziej na plus, nic nie skrzypi ani się nie rusza. Ekran może być, wiadomo zagęszczenie pixeli nie jest najwyższych lotów. Aparat jest taki sobie, ale na moje potrzeby wystarcza. Jeżeli chodzi o szybkość działania to jest miodzio. Android 5.0.2 śmiga na prawdę przyjemnie. Z baterii też jestem zadowolony, wytrzymuje mi między 2 a 3 dni. post-72429-1427745136,8829_thumb.pngpost-72429-1427745149,4888_thumb.png

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, bateria robi robotę. Do 4 dni przy normalnym używaniu daje radę, ekran trochę słabszy niż w Moto G 1 gen ale nie ma tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem niedawno używaną moto g lte za 450, ale zastanawiam się czy jej nie sprzedać i kupić nowej moto e lte. E2 może być dłużej wspierana (licząc od teraz) ze względu na to, że niedawno miała premierę a moto g już chwilę jest na rynku (wersja lte ma prawie rok, wyszła z 4.4.2 i dalej siedzi na 4.4.4...), w dodatku ma lepszą baterię i 64 bitowy procek - za 2 lata będą go miały wszystkie telefony, więc aplikacje będą pisane na 64 bity i na 32 bitowym procku ich na odpalę. No i nowy za 50zł więcej niż ja mam używany. Co do rozdzielczości to nie odczuwam różnicy, a mniejsza rozdzielczość to mniej pikseli do przetworzenia, czyli mniej wymaganej energii.

Na ten moment jeszcze nie ma zbyt wiele informacji o tym telefonie w necie, dlatego zwracam się do Was, jego użytkowników. Co możecie o nim powiedzieć po czasie jakim go użytkujecie? Polecacie, odradzacie? Coś Was rozczarowało? Jeśli macie porównanie do moto g lte, to też chętnie wysłucham Waszych spostrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edek66

nie wiecie gdzie można wersje dual sim kupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi