Skocz do zawartości
arek15

stock [STOCK ROM] [D802] [5.0.2]

Rekomendowane odpowiedzi

Ganjax

Ci co mają HKG, muszę Was zmartwić ale kolega @@grzesiek91 ma racje. To oznacza że macie refurbished czyli odnawiane w hong kongu ;)

A do użytkowników/leniów/noobów, którzy zadają tak banalne pytania o instrukcje, autorec itd.. Jeżeli nie macie podstawowej wiedzy na modyfikacje tego telefonu, to pierw sobie poczytajcie poradniki na temat recovery, rootów, partycji itd a nie walicie banalnymi pytaniami żeby wszystko wam na tacy podać, idzcie sobie na xda i zobaczcie ile takich jak wy przez nieumiejętne modyfikacje uceglili swoje telefony i teraz wylewają smutki pod tytułem "PLEASE HELP, MY G2 HARD BRICKED"..

Szukanie nie boli.

A co do samego softu lolipopa. To jest wyciek z vodafone. Developer z Vodafone który go współtworzył i testował, udostępnił go użytkownikowi "hangnova" czy jakoś tak. To oficjalne oprogramowanie, lecz z oczywistych względów jest w zipie, jak każda wersja developerska. Zawarty w paczce bootloader jest z JB z prostego powodu - ROOTA, na najnowszym bootloaderze mógłby być problem z recovery i rootem, a tym bardziej powrotem do stocka.

Jak będę wiedział coś więcej to dam znać, jestem na bieżąco w kontakcie z samym źródłem tego softu.

I zawsze, ale to zawsze po jego instalacji teraz instalujcie TWRP, ponieważ wraz z paczką instaluje się lolipop recovery, z tego poziomu nie będziecie w stanie wrócić, poza flashtoolem.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Ganjax ja sie martwilem jak dalem za tel 1560zl i mi nie dzialalo wifi po tygodniu odeslalem do lg na gwarancje wymienilinplyte glowna i dziala i to jest wazne a nie jakies literki xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djjaca
    Jeśli kogoś drażni duży navbar to podaję linki to paczek ze zmniejszonymi :)

Pliki zostały usunięte? Chciałem pobarać a tam pusto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Linki nie były moje, podrzucę później paczkę do 32 i 36, bo tylko takie mam u siebie na komputerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam male jedno pytanko jak smiga quickwindow czy w ogole jest ? Wiem ze to stock i powinno byc ale roznie bywa :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29

Rom instalowany dwa razy bywają problemy z jakoscia rozmow osoba do ktorej dzwonie twierdzi ze niewyraznie mnie slychac.

Wysłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Stifler 93 jak ustawiles info 3g nad kreskami zasiegu???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie ustawiałem , mam tak od poczatku , jak lapie slaby zasieg to zmienia sie na g2 wejdz moze w ustawienia sieci komorkowej i w tryb sieci ustaw g2 g3 lte mozeto to .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi