Skocz do zawartości
adi191pls

LG Spirit LTE vs Samsung Galaxy Ace 4 LTE

Rekomendowane odpowiedzi

adi191pls

Moja mama przedłuża sobie umowę w Orange. Nie wiem, jak z samsungiem, ale LG może mieć za 9zł (pewnie z simlockiem :trollface:). Miała wziąć F70, ale już nie ma i zaproponowali tą nowinkę.

Patrzę sobie tego Spirytusa i parametrami to L90 z lepszym ekranem i gorszą baterią i lollipopem. I teraz podstawowe pytania:

-  Jak to wygląda z baterią? Dużo gorsza od L90? (prawdopodobnie będę mógł go sobie wymienić za L90)

- Dokładna ilość wbudowanej pamięci w telefonie dla użytkownika - w L90 jest 3,7GB, a tutaj ludzie piszą coś o 3GB?

- I czy jest jakoś sensownie wykonany?

Co do Samsunga:

- Warto go brać, czy jest mocno awaryjny?

- Ile ma dostępnej pamięci dla użytkownika?

- Oraz jak działa w nim software?

Telefon nie będzie używany przez nią do gier, bardziej liczy się pewny chwyt i bateria, tylko do dzwonienia.

Wybór do końca marca. Prawdopodobnie postawi na Spirita, ale zawsze może coś zmienić. Z innych telefonów do wyboru w jej abo nie ma nic ciekawszego do 200zł.

Edytowane przez adi191pls

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psz3mo

Andek na Ace 4 działa znośnie i to max co moge o nim powiedzieć. W porównaniu do s4mini, czy Grand2 z 1,5GB ramu to Ace4 LTE szału nie robi, niestety LagWizz go ogranicza. Biorąc pod uwage lekką nakładkę LG (chociaż ostatnio ma więcej bajerów) to Sprint będzie na pewno lepiej działać, poza tym całkiem ładny i zgrabny telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agnus

Ja zaryzykował bym LG Spirit 

-  aparat 8mpx 

- android 5.0 

- dobry ekran HD 

moim zdaniem Lg ma tez lepszy design

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam ace 4 już 3 miesiące z orange i powiem że jakiś lagów nie uświadczam, mimo że mam tysiąc różnych appek. Z 8 gb dla użytkownika jest jakieś 5. aparat jak to w sredniej półce, znośny dla Facebooka i robiena zdjęć dla rodziny, jakość rozmów dobra, zasięgu nie tracę, jak wczesniej na ace 2, bateria trzyma jakieś 1,5 dnia przy normalnym użytkowaniu. Na plus procek, i ekran (mimo niskiej rozdzaiłki). Amoled robi wrażenie. Co do RAMu, trochę mało, ale mi zawsze zostaje wolne jakieś 200 mb i po ostaniej aktualizacji nie uświadczam już zamykania aplikacji z powodu braku pamięci.

Edytowane przez josh.kowalski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi