Skocz do zawartości
Rychu27

Przywrócenie ustawień fabrycznych

Rekomendowane odpowiedzi

no to wszystkiego nie poczyściłem :) tak że będzie do poprawki, z wyłączaniem prostym dalej jest problem, ale teraz już jest obejście reboot/recovery/power off... po tym wstaje :)

ale to już jutro...

To jutro, jest już dziś.

System zainstalował się prawidłowo (tak sądzę). Uruchamia się wszystko, błędami nie sypie. Niestety wyłączanie telefonu przebiega jak dotąd... :(

Czy Lewa, Color to są tylko "nakładki", czy kompetne systemy operacyjne? Tzn. czy dokonuję kompletnej reinstalki, czy tylko nakładki na system, bo domyślam się że mam jakiś błąd w pliku systemowym i to skutkuje takim zachowaniem tela..

Edytowane przez Rychu27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

To kompletne systemy i na żadnym z nich nie miałem najmniejszych problemów z wyłączeniem telefonu. Ważne jest natomiast byś przechodząc z jednego systemu na drugi za każdym razem robił wipe all w recovery lub czyszczenie wszystkiego w instalatorze aroma (do wyboru bo efekt będzie taki sam).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Melduję co następuje, system wgrany, wipe zrobione, wszystko co się dało, poustawiane. System chodzi całkiem dobrze. Jednak pozostało to co i było. Być może nie opisałem trafnie problemu. bo to nie wyłączanie, a włączanie po zwykłym wyłączeniu stało się problemem. Metodą kolejnych prób i błędów ustaliłem najprostszą procedurę.

Po zwykłym wyłączeniu, guzik/wyłącz/ok włączenie można zrobić przez V- i Power naciskając jednocześnie przez dłuższą chwilę. Istnieje też alternatywna metoda "specjalnego wyłaczania" guzik/reboot/recovery/power off po którym wącza się przez proste naciśnięcie górnego guzika.

Być może da się to jeszcze uprościć... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi