Skocz do zawartości
bartekReaper

ROM DstrikerZ1 Kai ROM 5.6 [5.0.2][LB/UB][05.06.2015]

Rekomendowane odpowiedzi

Dancer

Sprawa wygląda tak, że jakość rozmów uległa poprawie. Podobnie z dźwiękiem z odtwarzacza. Jest już spoko, nowa wersja wprowadziła poprawę. Ale jeśli chodzi o odtwarzacze internetowe (YouTube, Viral Lite), to nic się nie zmieniło - głośnik gra nadal zbyt cicho. Oglądając jakiś filmik trzeba ustawić poziom głośności na maksymalny, bo inaczej nic nie słychać. Swoją drogą, jest to dziwne i zastanawia mnie czemu youtube gra ciszej niż walkman...
    Niesamowicie mnie wkurza ten niebieski pasek z klawiszami nawigacyjnymi. Nie dość, że nie chowa się w aplikacjach (podobnie jak w youtube gdy oglądam film w poziomie), to jeszcze ten kolor... W ogóle motywy w lolipopie mi się nie podobają. Za grosz stylu.
    Inna sprawa to bateria - znika w oczach. Coś kiepsko zoptymalizowany jest ten rom, albo to ja go nie potrafię przystosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    roles

Zainstalowałem 5.6 na compacta, w porównaniu do 5.0KK pierwsze co dźwięk, na słuchawkach ekstra, na głośnikach (stereo z3) trzeszczy, wgrałem stereo mod v5 do lolipopa z xda to samo, zauważyłem że ustawienia audio uległy synchronizacji z głośnikami co jest dużym minusem ponieważ gdy ktoś dzwoni a nie przestawiliśmy korektora głośniki trzeszczą, wgrałem mod dźwięku mono v4 z początku było ok, głośnik grał czysto, korekcja nie rzucała nim, pod koniec dnia znowu trzeszczy, sprawdzałem vipera i korekcje nic nie ruszane, dźwięk żyje własnym życiem... Gravity box wybrakowany np. brak celi pierścienia ale to akurat szczegół bo mody xposed się dopiero rozkręcają, z pozytywnych stron romu, bateria nieco lepiej wytrzymuje, wygląd w porządku,  dodatkowych funkcji w menu nie brakuje, belka powiadomień do lekkiej poprawki ale idzie się przyzwyczaić. Dla nie wymagającego może być, osobiście przechodzę na 5.0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Herus

mam zainstalowany rom w wersji 5.4 i od tego czasu glośnik strasznie rzęży. Czy to wina softu czy raczej głośniczka?

drugie pytanie. Chcialbym zaktualizować rom do najnowszej wersji ale jak zrobić kopie telefonu? (programów, kontaktów, sms itd)

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz śmiało bez wipe zrobić. A głośność podobno w tym romie ogólnie słaba więc może dlatego.

Wysłane z mojej Z1 compact przy użyciu Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Herus

mam kernel i rom juz na karcie ale nie moge wejsc w recovery.... robie vol+ i power i się nic nie dzieje... bez vol+ uruchamia się normalnie... hmm?

debugowanie albo cos musi byc wlączone?

Edytowane przez Herus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daveomg

Sądząc po twojej wypowiedzi skoro masz odblokowany bootloader to sflashuj poprostu kernel RockZ1L i bd miał twrp wciskając vol - potem wejdź do twrp i daj poprostu install ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Herus

wiem wiem... tylko ten kernel ma rozszerzenie .zip a flashtoolem wgrywa sie .img...  co robie źle? :/ (sorki na kacu jestem i ciezko z koncentracją..)

dobra... przeciez tam w folderze byl plik boot.img... udało się dzięki :P
    pora spać... 

Edytowane przez Herus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morfis2

Oczywiście romu nie mogę normalnie zainstalować, po restarcie łapie bootloopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

wipy były?

Wysyłane z mojego D5503 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morfis2

Były nawet podwójne. Teraz siedzę na rockZ1 i jest spoko

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi