Skocz do zawartości
bartekReaper

DstrikerZ1 Kai ROM 5.6 [5.0.2][LB/UB][05.06.2015]

Rekomendowane odpowiedzi

Serio trzeba go instalować    z   LP  14.6.A.1.216  czy mogę go zainstalować przez recovery mając np. 4.4.4 

jaki to ma wpływ na instalację    

jeszcze takie ogólne pytanko czy mając już te recovery na jakimś romie z seri 4.4.4 mogę instalować dowolne systemy  stocki lub customy niezależnie od ich wersji 

(w sensie czy można sobie z 4.4.4 zainstalować przez twrp  5.1.1  ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Skoro autor romu opisał jak instalować jego rom lepiej trzymać się instrukcji. Mając root i recovery bez problemu można od razu instalować jakiś stock w wersji 5.1.1 prerooted.

Co do customow lepiej trzymać się instrukcji autorów romu.

Edytowane przez sroczkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem system. Postępowałem zgodnie z instrukcjami z jednym wyjątkiem. Po instalacji systemu nie zrobiłem wipe. Przy wyborze języka pojawiają się dwa komunikaty jednocześnie "Unfortunately, NFC Service has stooped." -Naciskam ok i pojawia się kolejny komunikat "Unfortunately, Phone has stopped". Pojawiają się non stop i uniemożliwiają wybór języka. Nie mogę wejsc w recovery przy użyciu power+volup. Jak inaczej wykonac hard reset/wipe? Nie chce mi sie wszystkiego od nowa robic. Flashowac systemu potem roota itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    roles

Innej opcji nie widzę niż flash chyba że hard reset kombinacją klawiszy, root ja zawsze robiłem wg tego opisu:

1. Podstawa  KitKat (D5503_14.4.A.0.157_Customized_CE1_1280-7864.ftf)
    2. Root cofając do Kernel .108 używając później rootkita, potem do .147
    3 .Wgrywamy Recovery
    4. Wrzucamy plik DSTRIKERZ1 na pamięć wewnętrzną
    5. Wgrywamy tylko przez PHILZ RECOVERY (Fioletowe menu) wcześniej robiąc wipe DALVIK,CACHE,DATA,SYSTEM
    6. Po uruchomieniu systemu, robimy reboot wchodzimy w Recovery i instalujemy  EasyFix4G-EU (Dstriker 5.0!)

Wszystkie pliki potrzebne oraz starego dstrikera na kitkat 4.4.4 mam na kompie, miałem to wcześniej udostępnić, jeśli trzeba zrobię to dziś.

Pozdro

Edytowane przez melis
    usunąłem caps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi