Skocz do zawartości
EmdoTheDJ

[ZAMKNIETY]dwie sieci - cztery oferty - trzy telefony - z dopłatą do 175zł

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam.

Jako iż pracuję na podstawie umowy zlecenie zawartej na okres 12 miesięcy i nie mam żadnych wcześniejszych spłaconych zobowiązań finansowych a więc wiarygodności i zdolności kredytowej, miałem do tej pory trochę ciężko, aby zawrzeć umowę z jakimś operatorem. Ostatnio drzwi się otworzyły, pojawiły się nowe możliwości, więc zechciałem przenieść swój prepaidowy numer z plusa do t-mobile bądź play.

Ale do rzeczy.

Mój problem polega na tym, że nie mogę się zdecydować na żadną z ofert.

po krótce przedstawię oferty, które ze względu na ofertę telekomunikacyjną są dla mnie korzystne

Oferta 1

Operator: T-mobile

Typ oferty: Mix 24miesiące

miesięczna kwota zobowiązania: 50zł

telefony proponowane: LG L Fino (~60zł), Samsung Galaxy Grand Prime(329zł), LG F60(~50zł)

Oferta 2

Operator: T-Mobile

typ oferty: abonament 24 miesiące

miesięczna kwota zobowiązania: 69,99zł

telefony proponowane - jak wyżej, ceny pierwszej wpłaty odpowiednio: 29zł, 149zł, 9zł

Oferta 3

Operator: Play

Typ oferty: mix 24 miesiące (nie elastyczny)

miesięczna kwota zobowiązania: 50zł

telefony proponowane: HTC Desire (prawdopodobnie 520)(129zł), galaxy Grand Prime(289zł), LG L Fino(69zł), LG F60(49zł)

Oferta 4

Operator: Play

typ oferty: abonament 24 miesiące

miesięczna kwota zobowiązania: 59,99

telefony proponowane: jak wyżej, cen nie pamiętam, wiem, że są bardzo zbliżone do tych z mixa.

Chodzi mi głównie o dobry telefon, który długi czas posłuży bez zająknięcia i zmiany oprogramowania, z możliwie jak najdłuższym supportem producenta i aktualizacjami,nie przeszkadzają mi nakładki, sam dopiero przekonałem się do touchwiz'a :E

Z urządzenia będę korzystał głównie do przeglądania treści z 9gag.com, internetu ogółem, muzyki i komunikatorów, ale przydało by się czasem napisać sms'a bądź zadzwonić, więc te funkcje również by się przydały :trollface:

Jak w tytule jestem w stanie dopłacić do 175zł, chyba, że chodzi o grand prime w t-mobile, jeśli się opłaca, to jest ktoś, kto się dołoży.

Moje obecne urządzenia są takie, jak wpisane w profilu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SGGP miałem w rękach i mogę powiedzieć, że telefon jest naprawdę dobry. Od np. L Fino odstaje trochę prockiem ale za to Fino nie ma LTE a SGGP go ma. Samsung ma najnowszy system operacyjny z nich wszystkich i znając samsunga prędzej czy później wypuści aktualizacje do Lizaka więc myślę, że ten telefon byłby dobrym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agnus

@@ayakashi909 A jak wygląda sprawa wyświtalacza w Grand Prime , mocno widać pixele , jak z jakością ekranu kolory itp , czy wykonanie jest dobre ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup sobie na wolnym rynku Moto G LTE. Przenieś numer do VirginMobil. Na telefon wydasz ok. 750 złotych. Na abonament 29. Dostajesz smsy, i połączenia na nr stacjonarne oraz do wszystkich sieci bez limitu, plus 2GB internetu-ale faktycznie dostajesz 4GB. Ja tak zrobiłem i jestem mega zadowolony. Z telefonu również.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@agnus

Jak na taką rozdzielczość nie jest źle. Zawsze możesz podejść do owego salonu i poprosić o telefon do ręki, bo jesteś nim zainteresowany. Według mnie jak na Samsunga takiego jak SGGP to ekran wygląda przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@agnus

Jak na taką rozdzielczość nie jest źle. Zawsze możesz podejść do owego salonu i poprosić o telefon do ręki, bo jesteś nim zainteresowany. Według mnie jak na Samsunga takiego jak SGGP to ekran wygląda przyzwoicie.

Nie jest źle? w porównaniu do mojego SGSIIImini widać róźnicę. nie przeszkadza mi to, że mój obecny telefon ma wyświetlacz Super Amoled a SGGP ma mniejszy współczynnik ppi. chodzi o wielkość wyświetlacza i jakąś akceptowalną rozdzielczość. Może to nie jest IPS, ale nie narzekam na TFT. Poza tym jest też to, że ten telefon jest wyraźnie większy od SGSIIImini a o to mi chodziło. Dziś oglądałem ten telefon na żywo w salonie, dostałem do ręki włączony egzemplarz i jestem pod wrażeniem wyrazistości wyświetlacza i jakości wykonania obudowy. tylko te ceny trochę odstraszają, a ja wolał bym nie zawierać umowy na 3 lata :E

anyway, chyba zostanę przy samsungu, już od prawie roku nie narzekam na touchwiza a przydało by się jakieś odświeżenie, choć jestem przyzwyczajony do tego, że interfejs mojego telefonu jest upodobniony do tego z SGS5 :D:E:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dobrze, że Ci się podoba. Sam miałem całkiem niedawno SGS3 mini i przesiadłem się z niego teraz na SGS4. SGGP nie jest zły tylko nie od dziś wiadomo, że te wszystkie salony chcą zarobić jak najwięcej dlatego w 99% wypadków najlepiej jest kupić telefon w sklepie i koniec. Jednakże jak opisałeś sytuacje to musisz się z tym pogodzić (chociaż umowy większe niż okres 2 lat to totalne badziewie). Raz wziąłem telefon na umowę na 2.5 roku i w tym czasie telefon zmieniłem 5 razy =D Nie mniej jednak jeżeli potrzebujesz czegoś z większym wyświetlaczem to dobry wybór. Jeżeli jesteś ciekaw to jeżeli znajdziesz dobrą apke do robienia zdjęć to będą one wychodziły naprawdę dobre jak na taki aparat. Poza tym przedni aparat jest jednym z lepszych jeżeli chodzi przednie aparaty gdyż ma on 5megapixeli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

w tym dziale nie rozmawiamy o abonamentach

[Dodano: 30 marzec 2015 - 19:48]
    Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x