Skocz do zawartości
mentos11

Redbull mobile nowa oferta sieci Play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Powstaje nam nowa sieć Redbull mobile PL. Red Bull MOBILE Polska

Jeśli coś ciekawego usłyszycie to piszcie, jak na razie wiadomo że nowa oferta może wystartować w sierpniu?

Z jakiej sieci będzie korzystać i jaką ofertę zaoferują na razie nie wiadomo.

Edytowane przez mentos11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co patrzyłem na stronach innych krajów wszędzie oferują oni 2 rodzaje abonamentów (może to mix) ze smart fonami . Bynajmniej jest umowa na 24 miesiące. Nie wiem jak porównywać ich konkurencyjność w krajach . Bynajmniej w każdym kraju oferują w abonamencie inna ilość sms,minut, oraz danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bynajmniej nie mam pojęcia co znaczy "bynajmniej" w poście wyżej. :facepalm3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bynajmniej nie mam pojęcia co znaczy "bynajmniej" w poście wyżej. :facepalm3:

A tam szczególik mały ;) Po prostu chodzi o to że są umowy na 24 miesiące :) A ja nigdy z żadnym operatorem nie miałem podpisanej umowy :P I jakoś nie jestem zainteresowany taką ofertą ... Obecnie też jestem w gaduair i szukam alternatywy dla siebie. Ale oprócz play to nic ciekawego nie widać ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emarcin
    Red Bull Mobile będzie działał w P4. Dostępna będzie oferta zarówno abonamentowa z telefonami, jak i prepaid - wynika z informacji #####.

Co najważniejsze, Red Bull Mobile nie będzie MVNO. P4 będzie wykorzystywało tę markę i korzystało ze wsparcia marketingowego producenta energetyku. Red Bull zapewni także treści oraz będzie odpowiadał w całości za swój mobilny portal z informacjami o organizowanych wydarzeniach i sponsorowanych sportowcach.

Oferta powinna wystartować komercyjnie w nadchodzących tygodniach.

Źródło: #####

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hym to troche jestem rozczarowany, myślałem ze przejmą gaduair.

najgorsze jest to ze będzie asymetria w połączeniach i tak jak w play problem z przełączaniem sieci na plus itd.

Ciekawe jeszcze jaką będzie oferta na karte?

Wysłano z GT-I9000 z użyciem Tapatalk

---------- Post dołączono o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Prezentacja w Play Red bull mobile.

Prezentacja Red Bull MOBILE w Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już mam wypisany wniosek o przeniesienie do HEYAH . Przeraza internet , ale ostatnio dość mało z niego korzystam w telefonie ... Ogólnie mam troche kasy jeszcze na koncie to nie wysyłam . Ale dla mnie stabilność łączy play i ich zasięg jest słaby. Zobaczymy jak dojdzie do finalizacji sprzedaży plusa czy pojawi się jakaś nowa oferta ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chyba przejdę do mbank mobile bo dalej będę w plusie, moim zdaniem najlepsza sieć jeśli chodzi o parametry techniczne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    Witam.

Powstaje nam nowa sieć Redbull mobile PL. Red Bull MOBILE Polska

Jeśli coś ciekawego usłyszycie to piszcie, jak na razie wiadomo że nowa oferta może wystartować w sierpniu?

Z jakiej sieci będzie korzystać i jaką ofertę zaoferują na razie nie wiadomo.

Nie sieć a marka. Wątpię, żeby w Polsce zawojowali. Zobaczcie co oferują w Szwajcarii - za 100PLN dają 66min

---------- Post dołączono o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano o 23:59 ----------

Ja chyba przejdę do mbank mobile bo dalej będę w plusie, moim zdaniem najlepsza sieć jeśli chodzi o parametry techniczne!

Niebawem moim zdaniem skończy się roaming w mBanku, w Play etc jak Solorz weźmie Polkomtel w swoje ręce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niebawem moim zdaniem skończy się roaming w mBanku, w Play etc jak Solorz weźmie Polkomtel w swoje ręce.

Play ma dobra umowę chyba do 2014 więc tu jest do tego czasu bezpiecznie ... Jest obwarowana dużymi karami. Po za tym play tez współpracuje z orange tylko tam maja gorszą umowę i nie pozwalają użytkownika logować do tej sieci jeśli nie ma takiej potrzeby . Z mBankiem może się skończyć tak jak z gaduair. I dla mnie maja za drogie sms ... Ja dużo pisze i korzystam z internetu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi