Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam okropne problemy z telefonem. Klawiatura podczas pisania sama z siebie się chowa, filmiki na YT pauzują co ~10 sekund, snapchat po jakiś 2 przejrzanych snapach się cofa do ekranu robienia zdjęć, telefon przy około 50% baterii spada momentalnie do poziomu 5% a po restarcie jest wiecej niż było(czyli jakieś 55-60%), i teraz od 2h telefon trzyma się na 2%. Dziwne że po reinstallu systemu problem ustępuje na 2-4 dni ale przeicież nie będę co 4 dni stawiał systemu.

http://youtu.be/b8lvFY2jgRE - filmik na którym pokazuje pauzowanie YT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrpajax

Bug z baterią: możliwe, że jest problem z plikiem batterystats, "skalibruj" baterię jakimkolwiek programem dostępnym na rynku Google Play (np. Battery Calibration). Może to nie pomóc, ale nie zaszkodzi :P

Smartfon jest zrobiony na odwal się, bardzo często można to zauważyć.. Nie mogę Ci pomóc z resztą problemów. Są to unikaty.. możliwe, że problem tkwi w tym, że został wgrywany ten "stock" ROM. Najrozsądniejszym rozwiązaniem w tym momencie, byłoby oddać na gwarancję (od razu by wymienili na nową płytę główną, mi tak zrobili a nie działało wejście na minijack -a :P ). 

Możliwe, że problem powodują jakieś aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przyjmą telefon ze zmienionym oprogramowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrpajax

Spróbuj :P Wątpię, żeby nie przyjęli. W powodzie napisz, że nie działa Ci mini jack oraz telefon Ci się sam restartuje to może wymienią całą płytę główną (tak jak mi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi