Skocz do zawartości
Abrimaal

Walkman skąd pobrać aktualizację?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w tytule plus kilka dodatkowych.

Używam Walkman v. 5.xx, w systemie 4.1.2. Mam taki problem, że co jakiś czas, np. po zresetowaniu znikają wszystkie playlisty, okładki i ustawienia. Apka zainstalowana jest w systemie, dlatego że używam jej widgetu.

Ściągnąłem z nieznanej strony jedną z najnowszych wersji 8.5 i nie jest rozpoznawana jako pakiet instalacyjny, nawet nie jest wyświetlana ikona.

Rozpakowanie archiwum pliku .apk indicates, że są w niej wszystkie pliki, nie jest to "jakiśtam" plik z rozszerzeniem .apk

Pierwsze, co przychodzi mi na myśl, to że apka jest dla innego hardware czy nowszego systemu.

Gdzie w takim razie mogę znaleźć stabilną wersję Walkman'a dla Xperia J?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej wygrać odtwarzacz Aimp albo PowerAmp v 1.4

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie to robię. Walkman obraził się, że wczoraj na niego się poskarżyłem i dziś nie widzi nawet muzyki. Co gorsze, nie widzi jej też telefon ani budzik.

PowerAmp testowałem wcześniej. Pełna funkcjonalność i widget dla SD, ale nieciekawy design i płatny. Teraz próbuję Aimp i jakiś MusicPlayer z czerwono-białą ikoną.

Po instalacji tego MusicPlayer i przesłuchaniu kilku utworów, systemowe apki (Walkman, telefon, budzik) poczuły się zagrożone wyginięciem i już wszystko widzą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi