Skocz do zawartości
Vahn

ACE 3 - Znikneły foldery,pliki

Rekomendowane odpowiedzi

Vahn

Witam. Posiadam telefon Samsung Galaxy Ace 3 z CM 12.

Dziś podłączyłem telefon do komputera i pliki wewnątrz telefonu były widoczne. Zacząłem usuwać pewne foldery i pamięc przestała reagować. Odłączylem i podłączyłem telefon spowrotem a tam znikneły pliki z pamięci wewnętrznej i karty SD. Dalej zajmuja miejsce, ale nie mozna ich zobaczyć. Na telefonie też ich nie widać. Root Explorer też ich nie pokazuje.

Co mam zrobić w takiej sytuacji? jak odzyskać te pliki? miałem tam zdjęcia i nagrania :/

Gdyby ktoś wiedział jak zamontować wewnętrzną pamięc jako zewnętrzną (żeby program Recuva mogł wykryć dysk) to bym przywrócił te pliki.

Mam roota, zmiana w opcjach na Mass Storage nie daje rezultatu. Zewnętrzny program jak SG USB Mass Storage Enabler tez nie działa.

Aplikacja DiskDigger (na androida) wykrywa te pliki i mozna je przywrocic ale zajmie to wieki. Dlatego chciałbym jakoś zamontować wewnętrzną pamięc jako SD

Edytowane przez Vahn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dan966

Spróbuj włączyć debugowanie i wtedy otworzyć pamięć przez Recuva. Da się tak bo sam przywracałem tym programem usuniete z telefonu pliki tylko że to było chwilę czasu temu ale nie wiem czy to pomoże...

Edytowane przez dan966

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi