Skocz do zawartości
playman

Meizu MX4 - pokrowce/futerły

Rekomendowane odpowiedzi

Kuoiłem Nillkin Frosted Shield i jestem bardzo zadowolony, dobry materiał i spasowanie.

Założyłem również folię, która była w zestawie - całkiem niezła, ale nie jest to jednak szkło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Czy miał ktoś stycznośc z etui firmy Baseus. Czy jest ono plastikowe czy bardziej silikonowe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

Związku z dużą ilościa pytań dotyczących klapki baterii z imitacją drewna opowiem coś o niej.

Klapka jest 150x lepsza od oryginalnej, nie jest śliska, nie brudzi się, nie palcuje taka powinna być od początku. Imitacja drewna w dotyku przypomina bardzo miękką tapetę ścienną. Osobiście jedyne co mnie denerwuje że gdy przyciśniemy paznokieć do klapki robi się wgniecenie lecz można to naprawić "rozmasowaując" kalpkę w tym miejscu. Ja jestem z niej zadowolony i to bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam kilka dodatków zakupionych i tak:

szkło hartowane tanie - 5$ nie różni się od szkła nilkin za 13$ - wycięcia, grubość wrażenie ogólne są takie same, oczywiście "na oko" ale wg. mnie szło to szkło więc po co przepłacać.

Etui (nazwa z ali wiec troche długa) "meizu MX4 / MX4 pro case cover "drop resistance" / "Anti-Knock" Back cover TPU+PC 360-degree edge protectIve design" - bardzo fajne  etui dopasowane bardzo dobrze plecki nie śliskie i miękkie, nie powiększa jakoś ogromnie telefonu.

Matte Rubberized Anti-skid Style Various Color Case - syf kompletny, śliskie jak mydło, plastkowe, jedyny plus to to że prawie wcale nie powiększa telefonu.

Shock-proof Drop resistance Soft Armor Hybrid Cover - troche wydziwione etui z pustym środkiem ale raczej dobrze chroni telefon, przyciski działają bardzo twardo ale spasowane bardzo dobrze - jak dla mnie nr. 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@kovalski, dasz link do szkła?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Najtel

Ja kupiłem to szkiełko:
    http://www.aliexpress.com/item/Ultra-Slim-Premium-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Meizu-MX4-Protective-Film-With-Retail-Package-PY/32239797390.html

Za tą cene bardzo fajne, polecam.

Do tego kupiłem przezroczysty case nillkina za 10 dolców. Mega jakość, wszystko świetnie powycinane i są zaślepki na jacka i gniazdo ładowania

[Dodano: 01 kwiecień 2015 - 22:43]

W ogole to szukam jakiejś stacji dokującej, albo innych akcesoriów ale nic niestety do meizu nie widać... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś bądź zamówił etui do mx4 które jak dla mnie trochę zmienia telefon na iPhone chodzi mi o wygląd. Dużo tego jest na ali.

Jeszcze się zapytam, jak wygląda sprawa smartwatchów i naszego telefonu. Planuje zakup LG G WATCH R, a nie wiem czy będzie choć powinno parować bez problemu.

Wysłane z mojego MEIZU MX4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez stolipl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem etui silikonowe fimry Baseus model AirCase Ultra Thin. Euti jest bardzo cienkie, miękkie, super spasowane i po założeniu praktycznie nie pogrubia telefonu. Zachodzi na ekran takim malitkim rantem tak więc można położyc ekranem do dołu bez obawy że się porysuje. Placki mają wicięcie na aparat i ledy. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokażesz zdjęcia tego etui?

Wysłane z mojego MEIZU MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi