Skocz do zawartości
grokyy

Overmax - odzyskanie danych

Rekomendowane odpowiedzi

grokyy

Witajcie! 

Mam problem z tabletem firmy Overmax. Mianowicie - tablet się nie włącza. Pojawia się na wyświetlaczu napis OVERMAX, a następnie pokazujesię napis ANDROID, który ładuje się i ładuje, aż do wyładowania całej baterii. Nie da się go w ogóle włączyć. Reset też nie pomaga. Komputer nie czyta tabletu przez kabelek. 

Tablet jest do naprawy, więc oddałam go do serwisu. Zależało mi jednak na odzyskaniu danych z niego (głównie zdjęć). W tablecie nie było żadnej karty SD, wszystkie dane zapisywane były na pamięci tabletu. Dostałam jednak informację, że danych nie da się odzyskać ani przez kabel, ani z poziomu systemu naprawczego. 

I teraz pytam Was - czy jest jeszcze jakakolwiek szansa na odzyskanie tych plików? Czy próbować w innym serwisie, poszukać lepszego specjalisty? Ja się na tym kompletnie nie znam. 

Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleksandra

A jaki to model?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom91

A próbowałeś wejść do recovery? Może tam jest opcja zrobienia kopii zapasowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grokyy

A próbowałeś wejść do recovery? Może tam jest opcja zrobienia kopii zapasowej?

Jestem kobietą to tak na wstępie napiszę. :) Nie próbowałam, nie znam się na tym. Tablet został odebrany z serwisu - otrzymałam dodatkowe informacje tj.: podłączając go do jakichś programów serwisant widzi, że ładuje się tylko 2% Androida - reszta systemu leży. Mówi, że próbował na różne sposoby odzyskać dane, ale na tyle na ile On potrafi bawić się w takie rzeczy, to nie potrafi tych danych odzyskać.

A jaki to model?

Overmax Newbase

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Są wyspecjalizowane firmy się tym zajmujące - mówię o odzyskiwaniu wszelkich danych z wszelkich nośników. Ale to kosztowne, często bardzo... Czy aż tak Ci na tych zdjęciach zależy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi