Skocz do zawartości
zbien

Wgranie j.polskiego na lg gw620

Rekomendowane odpowiedzi

zbien

Witam!jestem swierzakiem co do tego systemu poniewaz jest to moj pierwszy telefon z tym systemem android a mam lg gw620 i niewiem jak wgrywa sie do niego jezyk polski..a wiem ze jest na nim 2.2 froyo bo kupilem go przez allegro..prosze o lopatologiczne wytlumaczenie/instrukcje szczegolowa jak wgrac mu ten jezyk.z gory dzieki!

Teraz mam jeszcze wiekszy problem bo zaktualizowalem go i jak go wlacze to ciagle pojawia sie napis android i nic wiecej sie z nim nie dzieje:(( prosze o szybka pomoc.Jak moge mu wgrac czysty soft ten ktory posiada oryginalnie?czyli 1.5 cupcake?zalezy mi na tym telefonie a niechce go oddawac do komisu.

Edytowane przez zbien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raviz

Ja nie wiem czy wyście wszyscy oszaleli. Ostatnio wszyscy takie same tematy zakładają a wystarczy sie rozejrzeć. Masz tu chłopie jak ratujemy telefon http://forum.android.com.pl/f412/tutorial-ratowanie-lg-p350-na-dwa-sposoby-91618/ i link do programu w którym wpisujesz nr. IMEI i model i pobiera softa który miałeś od nowości. Original LG Firmware exe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaazik

Tylko szkoda że sciągam tego softa i dalej nie mam polskiego tylko Ang... i Kor..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raviz

Zrób reset fabryczny. PS. Pomyliłeś tematy, rozmowe z Tobą zaczeliśmy w Twoim poście a nie tutaj ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raviz

Jak wgrałeś softa od KH5200 to ci sie wszystko pi............ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaazik

A masz może gdzies link do kdz do gw620 ? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raviz

Niestety nie mam tego modelu, przeszukaj wasz dział może tutaj macie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem nowym uzytkowinikiem forum oraz telefonu z androidem. Jest to LG GW620. Jest to model z wysuwana klawiatura qwerty, zaraz po zapoznaniu sie z nim dokonalem aktualizacji z systemu standardowego android 1,5 do wersji 2.2 za pomocą oficajlnego programu ze strony lg.com

wszystko poszlo wyjatkowo sprawnie oprocz tego ze system zostal spolszczony tylko czesciowo :/ w sumie w bardzo malej czesci przed aktualizacja w calosci byl po polsku teraz chociazby menu ustawien, czesc ikon i podmenu, jest w jezyku angielskim :/ dodatkowo klawiatura z qwerty zmienila mi sie w azerty czyli naciaskajac q mam znak a. z=w.

dodam od razu ze aplkacja morelocal 2 nie pomaga, nie pomogl rowniez powrot do ustawien fabrycznych oraz ratunkowa opcja odzyskania systemu z przed aktualizacji.

Czy jest ktos w stanie mi pomoc? Bardzo zalezy mi na jezyku polskim w telefonie, dopuszczam powrot do wersji 1,5 lub jakies inne metody tylko powiedzicie mi jak to po kroku zrobic. Serdecznie pozdrawiam i licze na szybkie i pomocne odpowiedzi. :<

---------- Post dołączono o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 02:18 ----------

Wiam ponownie sory ze post pod postem ale na gwalt potrzebuje pomocy z telefonem.

Czy jesli zainstaluje to: http://forum.android.com.pl/f88/oficjalny-android-2-2-aosp-modyfikacja-z-polskim-jae-zykiem-5-11-2010-a-30347/

to bede miec jezyk polski?

Jak to zainstalowac? Prosze o pomoc jestem gotowy zaplacic za pomocne wskazowki naprawde bardzo mi zalezy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi