Skocz do zawartości
bronstein

Simlock w LG Black z Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Czy urządzenia sprzedawane w Orange posiadają Simlocka ? Orange się odgraża, że zakłada tę blokadę, ale ktoś na forum wspominał, że jej nie miał. Bardzo proszę o info w tej sprawie od użytkowników którzy zakupili ten telefon w tej sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam LG P990 z Orange i jest bez simlocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam P970 czyli Black i mam simlock'a:/ jak inni nie maja to znaczy ze mialem pecha;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swój egzemplarz zamówiłem 2 dni po wprowadzeniu do oferty, może po prostu tylko pierwsze egzemplarze nie miały zabezpieczeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luk45z

Ja mam w plusie i gdy kupiłem okazało sie ze jest bez locka... Choć myślałem ze jest z.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bmart

Teoretycznie według obecnego prawa wszystkie sprzedawane w UE powinny być bez simlocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Teoretycznie według obecnego prawa wszystkie sprzedawane w UE powinny być bez simlocka.

co więcej, wydaje mi się, że jak weszło to prawo, to każdy klient, który zakupił telefon w danej sieci, nawet przed wejściem w życie owego prawa mógł się udać do swojego operatora z prośbą o zdjęcie simlocka. Podejrzewam, że nie inaczej jest obecnie. Jeśli masz simlocka - warto dowiedzieć się czy Orange, T-mobile, Plus tudzież Play nie powinien udostępnić Ci możliwości odblokowania telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orange udostępnia - za jedyne 78 zł, zachowujesz gwarancję itd.

Niestety według prawa operator ma prawo pobrać opłatę za tą usługę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Orange udostępnia - za jedyne 78 zł, zachowujesz gwarancję itd.

Niestety według prawa operator ma prawo pobrać opłatę za tą usługę.

Pośledzić to chwilę by było można, bo wydaje mi się, że nie ma takiego prawa - inaczej, to jest oszukiwanie klienta. jeśli faktycznie Polskę obowiązują unijne obostrzenia, to operator nie powinien naliczać jakichkolwiek opłat, a wręcz nie może.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To idź się sądzić albo pisz do rzecznika praw konsumenta lub kilku innych instytucji.

Dobrze, że w ogóle to udostępnili, bo o ile w przypadku Nokii za 100 zł lepiej kupić nowy telefon, to już przy smartphonie za tysiąc zł i więcej lepiej ściągnąć tego simlocka u operatora, aby nie stracić gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x