Skocz do zawartości
mariokol33

Problematyczna realizacja naprawy gwarancyjnej w Mobila GSM Zamość

Rekomendowane odpowiedzi

lages

Ja też u nich kupiłem telefon. Ale po twoim poście dzięki Bogu wiemy jaki jest to serwis..

Edytowane przez lages
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorbiq

Jeśli chodzi o serwis, sklep który mieści się w Carrefour w Zamościu, to sam mogę powiedzieć kilka słów na temat ich działań. Niestety, ale uczciwi to oni nie są. Bardzo Ci współczuje, bo byłem w podobnej sytuacji i wiem że nie jest to przyjemne. Życzę powodzenia w dochodzeniu swoich praw.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj sroda zgłaszam sprawę na policję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lages

i co zgłosiłeś. Pomogą?

Edytowane przez ldawid
    Cytowanie posta poprzedzającego
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem powiedzieli ze to sprawa cywilna i dzisiaj składam do rzecznika praw konsumenta , tutaj już muszą mi pomóc

[Dodano: 09 kwiecień 2015 - 15:11]

Byłem powiedzieli ze to sprawa cywilna i dzisiaj składam do rzecznika praw konsumenta , tutaj już muszą mi pomóc

byłem u rzecznika , powiedziałem ze nie odpuszczę mu , telefon jak wroci mam odebrać i napisać do niego pismo reklamację co i jak o co mi chodzi mam wszystko opisać co mam do niego i wysłać poleconym , jeśli nie odbierze wrócić do rzecznika ze wszystkimi dowodami przeciwko niemu i oni swoją drogą dotrą do niego . dodam ze codziennie do serwisu dzwonię i telefon jest wyłączony , powiedział mi kiedyś przez telefon że wszystko załatwiają telefonicznie , na maile - choć ma w pieczątce nie odpisują - wiadomo dlaczego żeby śladu nie było a przez telefon to nie wszyscy nagrywają rozmowy i można prawie wszystko , jak ja dzwonię do nich wszystkie rozmowy zapisuję , jak napisałem wcześniej nieodpuszczę mu , kupiłem telefon i cieszyłem się nim miesiąc , nie popuszcze mu - jak możecie to dajcie mi znać na jego temat na forum lub priv pozdrawiam mario

że są jeszcze tacy ludzie na świecie , co tak postepuja co oni mają z tego - aż mi rece opadają , a wysłalem tylko telefon do sprawdzenia bo sie ekran nie obracał , a stało sie jak sie stało , grały w gry na tym telefonie moje dzieci i teraz mają tylko komputer.

Edytowane przez mariokol33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luqart

A było na forum 200 razy, że jak ktoś chce mieć prawdziwą gwarancję i spokój to tylko G2 16GB z fakturą VAT 23% / paragonem 23%. Jeszcze ludzie pyskowali, że nie będą mieli problemów (nie chodzi mi o ciebie, a ogół).

Masz nauczkę. Ludzie to /ciach/ zarabiają na naiwności i niewiedzy innych. Taki dzisiaj jest świat.

Jest multum "sklepów" na allegro które sprzedają telefony na fakturę marżę, a potem udają głupich lub zwijają interes gdy ktoś przychodzi z zepsutym fonem.

Niestety większości z nich udaje się wykiwać biednego użytkownika który potem zostaje na lodzie z zepsutym fonem za grube pieniądze, ale tobie życzę aby się udało im dokopać.

Edytowane przez niuniek24w
    ciach
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktoś sympatyczny podał mi numer priv do mobila gsm zamośc damian flak ,

słuchajcie zadzwoniłem do niego ze swojego , najpierw nieodbierał rozłączyłem sie i po chwili zadzwonił gdy sie zapytałem czy pan damian flak jak usłyszał mój głos to się rozłączył , dzwoniłem pózniej parę razy do oporu zeby był ślad w bilingach ze wykonałem połączenie ale się nie dodzwoniłem nastepnie wysmarowałem na jego numer kilka smsów , wszystko mam zapisane. zadzwonię do niego pózniej z numeru córki ale pewnie jak też usłyszy mój głos to się rozłaczy.Napisałem do niego pismo-reklamację i byłem ją skonsultować u rzecznika i wysyłam napisąłem ze

"Mam dosyć pana i pana serwisu , żądam zwrotu pieniędzy za telefon w ciągu 7 dni , i powiadomienia mnie sms o wysyłce telefonu do pana lub natychmiastowe odebranie z placówki poczty na ul.Lwowskiej 25 w Zamościu. "

między innymi , rzecznik powiedział żebym śledził wszystko na stronie jak odbierze pismo musi się ustosunkować do niego , a jesli nie odbierze zebrać wszystkie dowody i złożyć u rzecznika i on swoją drogą mu się do du*y dobierze , a jak to nie pomoże złożyć do sądu . pozdr mario

w piątek 10.04. poszedł polecony , bedzie na poniedziałek13,04 , od odebrania listu ma 7 dni na reakcje , telefon odsyłają po 14 dniach , w poniedziałek jak nie odbierze , we wtorek odsyłają do mnie telefon .

będę informował o dalszych poczynaniach pozdrawiam mario

nieodpuszcze mu kupiłem sobie telefon i cieszyłem sie razem z dziećmi miesiąc - dzieciaki grały w ANGRY BIRDS jest swietny .pierwszy raz w zyciu mam taką sytuację miałem dużo smartfonów htc i nie było z serwisem żadnych kłopotów, jak powiedzialem nieodpuszczę
    ....................... połączono ..............

Wysłalem list polecony , nieodebrał lezy do odbioru na poczcie wróci do mnie po 14 dniach zrobilem ksero i jutro jade do rzecznika skladam wszystkie papiery przeciwko niemu dodam jego prywatny numer niech oni po swojemu sie do niego dobiorą

[Dodano: 14 kwiecień 2015 - 17:26]
    Dzisiaj wtorek złozylem papiery do rzecznika praw konsumenta od dzis wszystko w jego rękach zadzwonie za tydzień i się zapytam jak sytuacja wygląda

Edytowane przez ldawid
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

życzę powodzenia i będę śledził temat .

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nieodpuszę takiemu palantowi zarządałem zwrotu kosztów za telefon i za inne wydatki , jak nie ide do sądu - telefon uszkodzony lezy w pacówce pocztowej w zamościu. Telefonów , emaili , sms , poczty nie odbiera pałkinson niesamowity , niewiem ale myślę ze jak wróci telefon to chyba go nie będe otwierac niech zostanie nie otwarta przesyłka zeby nie bylo ze coś z telefonem kreciłem , ale i tak mam czarne na białym więc jak radzicie ? pozdr mario

................ połączono ...........

dzisiaj piątek przed chwilką odebralem telefon wrócił spowrotem , w poniedziałek dzwonie do rzecznika z zapytaniem jak postepy w sprawie

Edytowane przez ldawid
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lages

nic nie robili przy nim?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x