Skocz do zawartości
mariokol33

Problematyczna realizacja naprawy gwarancyjnej w Mobila GSM Zamość

Rekomendowane odpowiedzi

wysłałem drugi raz i nie odebrał z poczty paczki bo zobaczyl ze to odemnie , wysłałem list polecony ktorego też nie odebrał bo leży na poczcie w zamościu

[Dodano: 18 kwiecień 2015 - 17:05]

Teraz jest Rzecznik Praw Konsumenta powinien pomóc a jak nie zakładam mu sprawę w sądzie uzbroiłem się w cierpliwość i dzięki temu nabieram zapału .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czytałem ten temat i tez z kilka tyg temu zakupilem tel ale z allegro za bodajże 770 zł po przeczytaniu poszedłem sprawdzić jaka ja mam gwarancje a tu taka niespodzianka, dobrze wiedzieć ze takie cyrki tam się dzieją, obym nie musiał tam wysyłać nigdy tel, tel smiga ale nigdy nie wiadomo. Noi powodzenia życzę, i czekam na dalsze posty w sprawie pana tel. i reakcji rzecznika.

post-319572-0-69644000-1429467291_thumb.jpgpost-319572-0-98923000-1429467324_thumb.jpg

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Grafikę i filmy umieszczamy w spoiler.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolego tych telefonów jest dużo na rynku sprzedaj go czym prędzej lub oddaj do gościa z powrotem jak możesz , to jest tylko telefon i powiem ci , jestem długo już użytkownikiem smartfonów i wiem  ze w ciągu dwóch lat napewno coś ci się zdarzy aby wysłać do serwisu na gwarancji , wklejam ci wypowiedz jednego forumowicza przeczytaj uważnie

Mobila Gsm... Moja konkurencja :) Pracuję w komisie-serwisie w Zamościu już prawie 11 lat. Oni od kilku lat są naszą konkurencją. Na temat ich 'działań' można wypracowanie napisać. Nie mam zamiaru ich oczerniać, dlatego że są naszą konkurencją, bo szczerze mówiąc ani mnie ziębią ani grzeją.

Z tego co zauważyłem to ich priorytetem jest sprzedaż telefonu i przytulenie kasy, a później w razie W umywają ręce. Jakikolwiek serwis gwarancyjny to u nich kpina. Zrobią wszystko żeby nie ponieśc dodatkowych kosztów, czyli nie wymienić, nie naprawić, nie oddać kasy. Telefon jesli nawet nie był zalany, zamoczony, zawilgocony... to go potraktują cieczą a potem- no sorry, ingerencja cieczy.

Klienci z miasta często przynoszą nam do naprawy telefony, które u nich leżą kilka tygodni a oni się tłumaczą że czekają na części, że cieżko naprawić, że bla bla bla... To po co w ogóle brać od klienta i trzymać a potem, oddać nie zrobiony? Dziwna polityka... Tak samo dziwna jak wycena przy skupie....

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wiec telefonu na pewno nie oddam tam na gwarancje, pójdę do innego serwisu, a co do psucia sie czegos, zauważyłem ze tel zazwyczaj zmieniam prawie co rok, bo lubię mieć cos nowszego, szybszego. Ale dzięki za przestrogę i poradę.

Edytowane przez Mateusz56
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

@@Mateusz56, spokojnie. Masz paragon fiskalny więc w razie bidy wyślesz do autoryzowanego serwisu ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O to dobrze, nie wiedziałem ;D dzieki

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Paragon na którym jest PTU 0.00

Sledze temat i trzymam kciuki za Ciebie :-)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam na paragonie PTUA , czyli moge jechać do serwisu na marynarskiej i opowiedzieć całą sytuację - powiedz proszę

Edytowane przez ldawid
    nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xbaker

A w życiu nie przyjmą z tym paragonem na Marynarskiej.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a gdzie przyjmą w warszawie

[Dodano: 21 kwiecień 2015 - 16:52]

słuchajcie , byłem dzisiaj u rzecznika i powiedział żebym zadzwonił albo się dowiedział za 2 tygodnie , rozpatrują teraz sprawy z lutego - normalnie masakra , myślę ze przygotuje dokumenty i udaję się do prokuratora , nie daruje temu gościowi za to ze tak postąpił .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x