Skocz do zawartości
mariokol33

Problematyczna realizacja naprawy gwarancyjnej w Mobila GSM Zamość

Rekomendowane odpowiedzi

sorbiq

Działaj, jestem z tobą, w końcu może drań dostanie za swoje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie popuszczę wiem ze się powtarzam ale idę do sądu i będę chciał aby mu zamknęli jego działalność , jest dużo negatywów na Mobila GSM Zamość w internecie zobaczymy co mi z tego wyjdzie noi zwrot kosztów i zadośćuczynienie za wyrządzone szkody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj dostałem pismo z prokuratury i mam numer sprawy czekam dalej , teraz już chyba szybko będzie i wreszcie mu się dobiorą do tyłka za te jego wałki na ludziach

cytuję : Jak wynika jednoznacznie ze zgromadzonego materiału dowodowego , a zwłaszcza z protokołu przesłuchania mnie , czyn będący przedmiotem postępowania został popełniony w Zamościu przy ul.Lwowskiej 56 , tj. na terenie należącym do Prokuratury Rejonowej w Zamościu.

bedę dalej informował o przebiegu sprawy aż po wyrok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leah

Witam, a może ma ktoś maila do nich? Kupiłam od nich telefon i szwankuje głośnik, a nigdzie nie mogę znaleźć maili od nich, ani do nich. Będę wdzięczna! ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam adres mail do nich , ale mobila zamość gsm nie odpisuje na maile zostaje ci tylko telefon i ewentualna wysyłka czego nie proponuję , sprawdz ile kosztuje głośnik i wymień we własnym zakresie .

byłem wczoraj u rzecznika praw konsumenta , pismo składałem w połowie kwietnia 2015 - kobieta która zajmuje się moją sprawą jest na zwolnieniu i nic nie wiedzą , a druga baba która tam siedziała bo siedzą dwie - powiedziała mi ze mają czas do trzech miesięcy na rozpatrzenie , jest ich tam 10 i narazie mają sprawy z lutego , skargi sie składa wszystkimi sposobami ,poczta email osobiście - normalnie ręce opadają ,telefonu niemam od lutego - forsa utopiona i wszyscy mają wywalone to jest POLSKA biurokracja , byłem w ANGLII prawie dwa lata i miałem też sprawe urzędową , pani najpierw mnie milo przywitała i w dwie godziny miałem ,,benefit,, na dzieci można , - mozna inny kraj inny obyczaj , czekam dalej

Edytowane przez Robert.raziel
    nie sępimy piwek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Mobila GSM Zamość-smyczy bym tam nawet nie kupił!Straszni krętacze a w dodatku matoły!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uzbroiłem sie w cierpliwość , niepopuszcze temu gościowi , sprawa w sądzie u rzecznika na policji - MOBILA GSM ZAMOŚĆ -DNI MAJĄ POLICZONE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak czytam ten temat to mam wrażenie że jesteś mega cierpliwy. Ja pewnie już bym popuścił gościowi.

Wytapane Samsung GALAXY Ace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem , sam sobie się dziwię ze tak jest ale na sprawie w sądzie nie popuszcze ni a nic , zwrot za telefon i zadośćuczynienie noi oczywiście zamknięcie działalności temu gościowi , aby innych już nie oszukał w przyszłości

dostałem papier z policji ze 8 czerwca wszczeto dochodzenie o przestępstwo przewidziane w art.286&1 kk , wiec już bliżej niż dalej niebawem rozprawa w sądzie tak licze

dzisiaj 25.08.2015 wykonałem telefon do policjanta w zamościu który prowadzi tą sprawę z ramienia prokuratury i usłyszałem ze policja z zamościa umorzyła sprawe , i ze prokurator z zamościa chciał przeciwko mnie wszcząć postępowanie za niesłuszne oskarzenie ,no ludzie nie dowiary - od policjanta usłyszałem ze on też miał trudności aby go przesłuchać ale wreszcie przesłuchał , powiedział ze on jako mobila gsm zamość - pokazał maile , ekspertyze ze telefon był nieprawidłowo uzytkowany i ze ja nie kupiłem telefonu od nich tylko od kogoś z tablicy.pl i ze oni mają swoją gwarancje a nie producenta tylko tego co sprzedaje telefon i ze pisze zle o nim na forach internetowych, ja tłumacze policjantowi ze nieważne od kogo kupiłem on jako mobila gsm zamość jest serwisantem , niema znaczenia był pogadał i umorzyli jedynie zostaje mi rzecznik praw konsumenta - gdzie złożyłem w kwietniu 2015 i droga cywilno-prawna , jutro jade do swojej prokuratury w warszawie z telefonem i zobacze co mi powiedzą , telefon jest uszkodzony od marca 2015 lezy w kartonie , niepopuszcze gościowi spotkamy się w sądzie cywilnym ,

podpowiedzcie mi co mam robić , ręce opadają na nasze prawo , serwis uszkodził i sprawe umarzają z braku dowodów , ja mu powiedziałem ze telefon jest u mnie ze moge zrobić niezalerzną ekspertyze i wyjdzie .

Edytowane przez Robert.raziel
    • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Walcz z oszustem do końca,domagaj się wymiany lub naprawy.Każdy po koleji odpuszcza a on dalej sprzedaje buble składane z kilku innnych tel.Walcz w sądzie i daj zanć,jak //ciach//.

Edytowane przez ldawid
    ciach
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x