Skocz do zawartości
mariokol33

Problematyczna realizacja naprawy gwarancyjnej w Mobila GSM Zamość

Rekomendowane odpowiedzi

3.09.2015 dzwoniłem do rzecznika praw i dowiedziałem się ze jeszcze dwa tygodnie i sprawa ruszy bo Pani której przydzielono te skarge jest na urlopie i jak wróci to się odrazu zajmie , dodam ze skargę składałem 14 kwietnia 2015 policzcie sobie jaka jest predkość rozp[atrywania skarg ,

będę powiadamiał o każdej zmianie .

//ciach/

sprawa jest w prokuraturze , na policji i w biurze rzeznika praw konsumenta . I CO ???

Edytowane przez positivepl
    Zbędny komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Cytat moderatora Idawid   <<Mimo starań z mojej strony, jest Pan "nieczuły" na argumenty drugiej strony forsując swoje fałszywe tezy i stanowisko.>>

..NIE FORSUJE FAŁSZYWYCH TEZ I STANOWISKA .. niezna pan sprawy a się wypowiada na dany temat .

sprawa jest w prokuraturze , na policji i w biurze rzeznika praw konsumenta I PROSZĘ POKAZAĆ GDZIE FORSUJE FAŁSZYWE TEZY I STANOWISKO

Jako jeden z moderatorów odpowiem na to pytanie drogi Uzytkowniku cytując twoj nastepny wpis:

dzisiaj 25.08.2015 wykonałem telefon do policjanta w zamościu który prowadzi tą sprawę z ramienia prokuratury i usłyszałem ze policja z zamościa umorzyła sprawe , i ze prokurator z zamościa chciał przeciwko mnie wszcząć postępowanie za niesłuszne oskarzenie ,

Drogi uzytkowniku chyba w tym cytacie masz już odpowiedź na swoje wywody i oskarżenia.

Jesli takie masz postanowienie z policji i prokuratury to chyba coś tu musi byc nie tak jak ty to od czerwca opisujesz.

Jesli dalej walczysz według prawa to bardzo proszę nikt tobie nie zabrania, ale moim zdaniem temat się już wyczerpał i jako moderator mam dość twoich pomówien co do serwisu i pretensji do innych moderatorów.

Tak to jest jak kupuje sie rzeczy na OLX ( bo dobra cena) a potem się szuka winnych u innych, a samemu jest się bez winy.

LUDZIE Z FORUM , NIE MOGĘ WAM PISAĆ PRAWDY BO MI EDYTUJĄ WYPOWIEDZI MODERATORZY

MAM EDYTOWANE WYPOWIEDZI PRZEZ MODERATORÓW , WIĘC NIE DOWIECIE SIĘ PRAWDY 

O jakiej prawdzie chcesz dalej prowadzić dyskusję. Dla mnie temat sie już wyczerpał, a doprawdy informacje że dział konsumenta jeszcze nie zajął sie twoja sprawą bo albo za wczesnie, albo pani jest na urlopie to wybacz to do mnie nie przemawia, a moderator nie może pozwolić na to abyś dalej pisał o swoich bezpodstawnych pomówieniach. 

Edytowane przez jeronimo
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moderatorze globalny jeronimo i wszyscy na forum , ja kupiłem telefon na olx normalny widzę ze chyba nie czytałeś czego się domagam od serwisu . telefon był sprawny zapłaciłem normalną cenę serwis do którego wysłałem telefon i się wcześniej kontaktowałem o problemie ze się obrót ekranu nie działa , odesłałem telefon i wrócił spowrotem po około miesiącu z uszkodzonym dotykiem .i o to chodzi .
    złożyłem doniesienie na policję i do prokuratury o próbie oszustwa i dlatego sprawę umożyli i doradzili mi abym założył sprawę z powództwa cywilnego co czynię tylko czekam na to co zrobi Rzecznik Praw Konsumenta .

Więc dla mnie temat się nie wyczerpał może dla ciebie bo nieznasz sprawy ,

A TUTAJ WKLEJAM LINK , ZE JA NIE JESTEM JEDYNY OSZUKANY , PRZEZ MOBILA ZAMOŚĆ GSM , PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ POZDRAWIAM MARIO BĘDĘ DOCHODZIŁ SPRAWIEDLIWOŚĆI A NIESTETY W POLSCE SĄDY PRACUJĄ JAK PRACUJĄ LATAMI SIĘ DOCHODZI SPRAWIEDLIWOŚĆI ALE NIESTETY IM NIE POPUSZCZE POZDRAWIAM JESZCZE RAZ

http://niezaleznemediapodlasia.pl/pietnujemy/mobila-gsm-czy-debila-gsm/

Edytowane przez Raciborski
    Skargi i zażalenie należy skłądać Adm. forum, nie publicznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Johann3

@@mariokol33

Wszystko pięknie, wyłożyłeś swoją sprawę i daj znać jak się zakończyła.

Wałkowanie dalej tego tematu na tym etapie tu na forum, jest zwyczajnie bezcelowe.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzecznik praw konsumenta musi się przychylic , tak mi powiedzieli na policji ze on napewno pomoże a jak nie składać samemu jako proces cywilny i tak zrobie za tydzień ide do rzecznika , dam znać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nie reklamowales telefonu do osoby od ktorej go kupiles na olx? Myslisz, ze gosc nie wiedzial, ze cos jest uszkodzone? Oczywiscie, serwis powinien naprawic telefon, ale wiesz... ja kiedys sluzbowa nokie zanioslem do serwisu i goscie tez twierdzili, ze telefon byl zanurzony w wodzie (a nie byl)... 

Czemu szedles z tym na policie a nie do sadu od razu? Przeciez jak sprawa trafi do sadu, to sad moze ja skierowac do prokuratury (ale nie musi). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem od gościa    z olx ale niemiałem kontaktu , przy zakupie sprawdziłem czy telefon działa , numer imei , i gwarancja - z telefonem było okey - kontaktowałem się przez olx niezapisałem sobie do niego numeru a w historie konwersacji skasowałem i dlatego odrazu do serwisu , przyznam ze nie sprawdzałem obrotu ekranu , czekam na reakcje rzecznika , wiem ze u niego napewno coś wskuram , myślałem nad tym aby kupić i wymienić digitizer do g2 , bo potzrebuje telefonu a kupować następny jak mam ten to nie warto .na policję nie poszedłem złozyłem pismo do prokuratury w warszawie a ona skierowała sprawę do prokuratury w zamościu a tamta na policje - tak to wygląda , wiem ze to już kilka miesięcy mineło ale niestety u nas tak sie sprawy rozpatruje .już bliżej niż dalej

Przed chwilką dzwoniłem do rzecznika i rozmawiałe z panią która się zajmóje tą sprawa i powiedziała ze wysłała już pismo do serwisu w zamośćiu i do mnie i mam zadzwonić 1.10.zapytatać się czy wogole odbiorą poczte , dodam ze odemnie wszystkie odrzucali zobaczymy .

pozdrawiam.mario

11.09.2015 Dostałem pismo od Rzecznika w którym między innymi jest ze rzecznik wysłał pismo zobaczymy czy odbierze jesli odbierze to musi sie zastosować do pisma ,

cytat: Podejmując się interwencji rzecznik zwraca uwagę ze zgodnie z kartą gwarancyjną , gwarant powinien niezwłocznie i nieodpłatnie usunąć niesprawnośći aparatu.

Przypomnieć również należy iż to na przedsiębiorcy jako profesjonaliście spoczywa obowiązek starannego działania , wynikający z zapisu art. 355 & 2 kodeksu cywilnego , który w tym przypadku powinien polegać na starannym wyeliminowaniu usterek zgłaszanych przez Konsumenta ,bez pogorszenia stanu sprzętu.

Rzecznik nakazał mu wymianę , naprawę , zapłatę odpowiedniej sumy pieniędzy, na odpowiedz ma 14 dni

wreszcie się ruszyło , za dwa tygodnie bedę wiedział na czym stoje dam znać co dalej

Edytowane przez mariokol33
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klocu26

@@mariokol33 i jak się ma Twoja sprawa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się u nas w Polsce dzieje ze jak się komuś krzywda dzieje to wolno to idzie, a jak ktoś znany to bardzo szybko. Sprawa jest u rzecznika. Rzecznik wysyłał do niego pisma. Całą korespondencję odrzuca, nic nie przyjmuje. Pani, która się tym zajmuje wpadła na jeszcze jeden pomysł, jestem z nią w kontakcie. Jeżeli to nie da skutku, pozostaje wnieść pozew do sądu na drodze cywilnej. Dokumenty już mam przygotowane, czekają na złożenie do sądu. To na razie tyle. Powiedziała, że w swoim życiu jeszcze takiego gościa nie spotkała - wszystkie pisma odrzuca, telefonów nie odbiera, ciężko się z nim spotkać. Policja też miała dużo problemów, żeby go przesłuchać - wiele powiadomień dostawał i wszystko olewa . JA POWIEDZIAŁEM, ŻE ZA DŁUGO TO TRWA , NIE POPUSZCZĘ MU. TELEFON USZKODZONY OD LUTEGO 2015, STRACIŁ NA WARTOŚCI..

Edytowane przez bartekc00
    Proszę postarać się stawiać czasami kropki i przecinki w odpowiednim miejscu. Poprawiam gramatykę, ortografię i interpunkcję dla wygody reszty społeczności forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x