Skocz do zawartości
mariokol33

Problematyczna realizacja naprawy gwarancyjnej w Mobila GSM Zamość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak czytam ten wątek kolegi @@mariokol33, to naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem :( mam nadzieje, że Ci się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Ja raz kupiłem na allegro używana Xperia Z. I po przysłaniu okazało się że odkleja się ekran. Chciałem zwrócić ale nie chciał przyjac. Spór na allegro nic nie dał. A widzę jakbym zgłosił na policję to tylko takie cyrki jak tu. To wygląda jakby koleś miał jakieś układy z prokuratura w Zamościu. Może ma znajomego albo rodzinę. I czuję się bezkarny. Ku przestrodze. Na szczęście teraz kupuje telefony tylko z gwarancją producenta.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez brzytew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam - po czasie , parę dni temu otrzymałem list polecony od rzecznika w którym pisze ze jedyną droga która mi pozostała to sąd , zbieram wszystkie dokumenty i składam sprawę do sądu cywilnego , tak jak wspomniał >>WETERAN<< , koleś z zamośćia musi miec kogoś znajomego gdzieś wyżej - ze czuje sie bezkarny , całą korespondencje jaką była do niego wysyłana odrzucał , i policja też miała problem z przesłuchaniem go jako świadka , więc nie pozostaje mi nic innego jak sprawa w sądzie , będe informował na bierząco o moich poczynaniach , zbiorę dokumenty i składam sprawę między świętami a sylwestrem , albo po sylwku bo wydaje mi się że teraz sądy nie pracują jak powinny , pozdro mario

Sprawa trafia do sądu powiadomię o jej zakończeniu.

Czy miał ktoś do czynienia z serwisem z Zamościa , potrzebuje jakiś dowodów na ich działalność , podam w sądzie ze nie byłem jedyny chciałbym aby zamknięto działalność tego człowieka żeby już nikogo nie oszukał piszcie na priv

Pozdrawiam
    Mario

Edytowane przez mariokol33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

[Automatycznie wygenerowana wiadomość]

Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Do wyjaśnienia.

Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia prosimy o raport lub kontakt z moderatorem.

Z poważaniem,

Ekipa Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x