Skocz do zawartości
kocham

rom [4.4.2] #SuperNexus v1.3

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie ściągam SuperNexusa, MIUI nie potrafię nawet ogarnąć, więc sprawdzę czy ten jest łatwiejszy, a jak nie to się pomęczę lub wrócę do stocka. ;)

@down

Jeśli mnie nie zniechęci jak MIUI (nawet nie wiem jak zmienić launcher, nie działa mi root) to chętnie.

Edytowane przez Bartiii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jak zainstalujesz koniecznie podziel się wrażeniami z tego romu. I sprawdź jak działa kamera (fotki i filmiki).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kamery często nie używam ale sprawdziłem ją, spodobała mi się, szczególnie funkcje panoramy i zdjęcia z różnych kątów. Ogólnie soft mi się podoba, lecz do różnych powiadomień ma różne dziwne dźwięki, popatrzę czy dam radę to zmienić. Inny problem, to "niedziałający" mikrofon gdy chcę nagrać wiadomość głosową na whatsapp. Na skype działał, gdzie indziej nie sprawdzałem jeszcze. Jakieś sugestie?

Do tego głośnik jest cichy, jak go podgłośnić? Pamiętam jakoś trzeba było grzebać w telefonie.

@@edit

Gdy ktoś do mnie dzwoni, nie podświetla się ekran ani nie mam żadnego powiadomienia. Gdy wciskam przycisk blokady żeby ekran się podświetlił, dzwonek przestaje grać a po kilku sekundach dostaję powiadomienie o nieodebranym połączeniu. Jeśli nie znajdę rozwiązania to wracam na stocka.

Edytowane przez Bartiii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kocham

Spróbuj kalibrować czujnika światła przez EngineerMode u mnie pomogło i działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Widząc, iż zainteresowanie romem rośnie zainstalowałem go bez oporów.

Telefonik i tak już mocno zmodyfikowany: brak problemów z pamięcią ( rozszerzona partycja systemowa), i rom MIUI 8.30

MIUI w zasadzie przyzwyczaił mnie do bezawaryjnej  pracy telefony i to w pełnym zakresie : aplikacje sportowe + GPS, nauka + BT i klawiatura

gry = sabilność i szybkość, to wszystko mi MIUI dawał poza jednym..........    był zrobiony na JB i niestety coraz więcej oprogramowania kompilowane jest na KitKata i moja ulubiona gra także ;) .

Nowy ROM:

-instalacja przez TWRP (wersja nowa) systemu jak i patcha bez problemu

- łyknął partycję systemową > 2GB

- niczym nie zaskakuje jako 4.4.2 (w zasadzie goły android) niczym nie różni się od innych telefonów w domu na KItKacie

-brak  "śmieciowego" oprogramowania

- zabawa przez WiFi + rozmowy energetycznie wytrzymuje przynajmniej tyle sano co z MIUI

OT BRAK ZŁYCH UWAG to chyba dobra uwaga :)

DUŻY PLUS !!!!!!

- ulubione gry zaczęły działać bez zbędnych komunikatów o jakiś błędach

Aby go polecić musiałbym to zrobić po miesiącu ale myślę, że nie będę obłudnikiem jak zdecydowanie określę jako warty przetestowania

( nie mamy wybory w zasadzie jako jedyny KitKat)

Pozdrawiam CienkiMaruda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lehim

Zainstalowałem ten rom i narazie działa bardzo dobrze.Zostawiam go na dłużej i zobacze po czasie jak się sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj kalibrować czujnika światła przez EngineerMode u mnie pomogło i działa poprawnie.

Ze sklepu play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po zainstalowaniu nie mialem zadnej klawiatury, oraz po doinstalowaniu nie moge zalogowac sie w sklepie play na konto google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kocham
    Ze sklepu play?

Nie. :)

Wejdź na Ustawienia --> GravityBox [KK] - zakładka (Tryb inżynierski).

EngineerMode - Hardware Testing --> Sensor --> Light/Proximity Sensor --> PS Calibration --> Change Threshold

Threshold High (0-65535): Ustaw np. 400

Threshold Low (0-65535): Ustaw np. 5

Sprawdź, jak ci się uda.

Edytowane przez kocham

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie też próbowałem do kogoś dzwonić i nie pojawia mi się NIC podczas połączenia. Normalnie mam ekran, bez powiadomień, otwartej aplikacji telefonu. Co z tym zrobić, bo to już chyba nie od czujnika światła?

"GravityBox framework nie odpowiada. Kończenie."

Wracam do stocka.. Ten soft potrafi mi się czasem niemiłosiernie zaciąć.

Edytowane przez Bartiii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi