Skocz do zawartości
buth11

Zdjęcia na karcie micro SD się uszkodziły oraz aparat nie zapisuje zdjęć na karcie.

Rekomendowane odpowiedzi

buth11

Witam do dziś wszystko było OK, ale teraz zauważyłem że część zdjęć została uszkodzona w postaci szarych lub kolorowy pasów,

i aparat jak robi zdjęcia z ustawioną opcją zapisu na karcie SD to jak klikam po zrobieniu zdjęcia na miniaturkę w prawym dolnym rogu to widzę tylko trójkąt z wykrzyknikiem na szarym tle.

Zgrywać z karty przy pomocy komputera mogę wszystko ale już wgrać na nią nie mogę nic bo wyskakuje komunikat: "Urządzenie przestało odpowiadać lub zostało odłączone."

Edytowane przez buth11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Na 100 % masz kartę uszkodzoną lub kupiłeś podróbke z allegro.dopóki karta się nie zapchała było ok teraz zaczynają się problemy.Miałem to samo jak kupiłem kartę 64gb Samsunga za 50 zl z allegro. Ok miałem 12 gb reszta karty uszkodzone sektory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

Wiesz mam tą kartę już z 3 lata, jest to karta micro SD ADATA 32GB (dałem za nią 200zł), nie raz miałem na niej filmy ważące  ponad 20GB i wszystko działało, tylko teraz problem się pojawił, do dziś karta działała bardzo dobrze.

Edytowane przez buth11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj sformatować kartę pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

czyli coś się posypało ze spójnością danych, bo już raz miałem podobnie na innym telefonie, chyba trzeba będzie pomyśleć o kupnie nowej karty:-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Dlatego proponuję kupić w normalnym sklepie stacjonarnym może trochę drożej ale z gwarancją dożywotnią np.kingstona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

Mam na tą kartę jeszcze 2 lata gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

To reklamuj.jak nie będzie takiej samej to w sklepie wybierasz inną o wartości 200zł.już kiedyś to przerabiałem w euro AGD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

Tak zrobię bo to już jej drugi taki wybryk i znowu straciłem przez tą kartę parę zdjęć, a tak na marginesie to była do niej taka matka na USB i przestała działać po roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi