Skocz do zawartości
parabellum

Niedziałające aplikacje po odinstalowaniu Usługi Google; problem z ponownym wgraniem UG

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem zaczął się od tego, że przeniosłem Usługi Google na kartę pamięci przy pomocy aplikacji Link2sd, by oszczędzić miejsce w pamięci wewnętrznej telefonu.

Niestety, restartując telefon, przy jego włączaniu otrzymywałem komunikat o błędzie Google Maps i Gmaila, jak przypuszczam dlatego, bo aparat musiał dopiero zamontować kartę SD.

Postanowiłem więc przywrócić UG z powrotem do pamięci wewnętrznej. Nie byłem jednak w stanie - zarówno korzystając z Link2sd, jak aplikacji systemowej telefon przetwarzał operację w nieskończoność.

Usunąłem więc ją licząc na to, że zainstaluję ją przez Google Play i tu jednak telefon nie kończy aplikacji, przy próbie zainstalowania z pakietu APK od razu zamyka aplikację instalatora wyświetlając błąd android proccess.media, który zostaje zatrzymany.

Otwierając system zdarza się, że wyświetla błąd, że aplikacje wybieranie głosowe, package access helper i Pico TTS zostały zatrzymane. Nie działa mi m.in. program do smsów, przeglądarka internetowa, aplikacje tych (jak i też żadnych innych) nie udaje mi się przeinstalować/zainstalować.

Próbowałem odczytać logi przy pomocy aplikacji Cat Log, ale nic ona nie wyświetla po włączeniu nagrywania, pliki logów są puste, czytałem ten przewodnik: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1726238ale nie rozumiem, co robię źle, ze nie wyświetla mi tych logów.

Czy da się coś zrobić, żeby poradzić sobie z tym problemem bez przeinstalowywania systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi