Skocz do zawartości
frozenik

Problem z aparatem w HTC Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Hi . Posiadam dziwny problem . Wczoraj w nocy włączając aparat w moim HTC Desire (Android 2.2) , włączył się ale od razu wyskoczyło powiadomienie "Nie można zapisać pliku na karcie SD z powodu niedostatecznych uprawnień do pliku".

Mało tego . Usunęły mi się wszystkie zdjęcia które wcześniej zrobiłem . No i oczywiście nie mogę zrobić żadnego zdjęcia , więc dzisiaj zrobiłem 'powrót do ustawień fabrycznych' , no ale dalej to samo . W czym problem ?

Btw. Drugie pytanie , to jeśli wróciłem do tych ustawień fabrycznych , to usuneły mi się wszystkie aplikacje , kontakty....jest możliwość przywrócenia kontaktów?

Czekam na odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie ma możliwości przywrócenia kontaktów, aplikacji itp, chyba że się będziesz bawił aplikacjami do przywracania danych z dysków.

Możliwe że po prostu musisz przeformatować kartę pamięci (wcześniej skopiowawszy jej zawartość na PC) i problem zniknie.

Co do zdjęć, to sprawdź czy one fizycznie są na karcie i tylko galeria ich nie widzi, czy Ci w jakiś magiczny sposób zniknęły.

Jak dla mnie to wygląda na typowe uszkodzenie struktury plików które naprawia się formatowaniem karty a wniknęło z braku "Bezpiecznego usuwania sprzętu USB" lub ze złego zamontowania karty przez system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Utworzenie partycji od nowa powinno naprawić problem...

Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi