Skocz do zawartości
snaperr

root xperii z2 tablet android lollipop

Rekomendowane odpowiedzi

no i się uwaliło....

doszedłem do punktu 4 tj. wgrania flashtoolem starej wersji rom'u , nibywszystko poszło ok nie zgłaszało błędów jednak tablet po włączeniu się zawiesza ( po odegraniu powitalnej muzyki podczas gdy na ekranie tańczą fale) poczym ponownie uruchamia i tak wkoło....

próbowałem wgrać ponownie SGP521_23.4.A.1.200_NCB -rezultat ten sam ...

jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam idzie zrobić roota na Android 6.0.1. A przez flashtool już zepsułem drugi tablet ale wysłałem na gwarancje i otrzymałem nowy ;) jeszcze jedno pytanie jak odblokuje Bootloader to będę mógł wgrać recovery albo musi być tez  root?

Edytowane przez marcel45144

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam już drugi raz próbuje flashowac i nie wychodzi nie idzie uruchomić tableta ale naprawiłem Xperia Companion już drugi raz nie wiem czy te romy maja błędy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam a będzie dostępny Android 7.0 prerooted na nasze tablety ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mcp

Oficjalnie już raczej 7ki nie dostaniemy. Jest już AOSP 7, ale na razie dużo błędów.

Mam teraz wersję xxx.291 bez roota. Sposobu na root nie znalazłem i chciałem zflaszować lilipopa i wgrać prerooted ...291 ale flashtool wywala błąd pod koniec wgrywania lolipop. Czy powrót z 291 do lolipop jest możliwy, komuś się udało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobiłem downgrade do Androida 5.1.1 przez flashtool, zrootowalem przez Kingoroot i wgrałem potem  Prerooted Android 291 i to wszystko ;)

Edytowane przez DeTeMoto
Nie cytujemy posta poprzedzającego.
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla kolegów znających się na RZECZY

takie pytania mam

1. Gdzie znaleźć oprogramowanie SGP521 23.4.A.2.264 CE1 ostatniego lolipopa bo flastool na XperiFirm pokazuje tylko najnowsze wersje? (chcę zrobić własnego zipa z rootem PRFCrearorem)

2. Inne pytanie czy pobrany z XperiiFirm (we flastoolu) - najnowszą wersją 23.5.A.1.291 /R1D  zrobię zrootowaną wersję zipa do wgrania tą samą metodą co do tej pory? (PRFCreatorem) aby mieć roota?

a w ogóle ma ktoś roota na ostatnim androidzie dla Xperia tablet z2?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi