Skocz do zawartości
elpik

kopiowanie kontaktow

Rekomendowane odpowiedzi

elpik

Witam

Jestem nowa i mam HTC Desire.

Chciala bym skopiowac swoje kontakty z karty sim/pamieci telefonu na karte SIM czy ktos wie jak to zrobic?

dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippi

Najlepiej włączyć automatyczną synchronizację z serwerami google, ale jeśli chodzi o sim to program z marketu contact2sim będzie ok, kiedyś potrzebowałem i poradził sobie bez problemu.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon > Kontakty > wcisnij menu> import/eksport > importuj z karty SIM ;)

A swoja droga polecam je zsynchronizowac z kontem google zamiast z telefonem. Bedziesz miec automatyczny backup. kontaktow na gmailu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elpik

widze ze bład miałam w tym co napisałam:)

chodzi o skopiowanie kontaktów z karty SD lub pamieci telefonu na karte SIM. padła mi stara katya SIM i musiałąm skopiować kontakty na TELEFON a teraz chciała bym skopiować je spowrotem na karte SIM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę możliwości masowego zapisu na SIM. Kontakt po, kontakcie się da.

Trzymasz dłużej numer telefonu w, kontakcie, i jest opcja zapisz na karcie sim.

Swyped from Desire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłącze się pod temat. W "kontaktach Google" na kompie pododawałem sobie zdjęcia ludzi. Telefon wszystko sobie zaktualizował, jednak pojawia się problem jakości zdjęć - są rozmazane (widoczne przy dzwonieniu). Jeśli to samo zrobię z pozycji telefonu ikonki przy kontaktach zachowują ostrość. Zrobiłem taka próbę z jedną, ale oczywiście telefon zaraz sobie zrobił synchronizację i wróciło do starego nieostrego zdjęcia. Pytanie moje jest następujące? Wyłączam synchronizację na chwilę. Ustawiam miniaturki zdjęć na telefonie, kontakty eksportuje do pliku a następnie plik importuje do "kontaktów Google", włączam synchronizacje. Czy po tych wszystkich zabiegach jest szansa, na ostre zdjęcia kontaktów?

Ostre zdjęcia ustawione z poziomu telefonu pozostają tylko wtedy jak wyłączę "auto-synchronizację" w "kontach i synchronizacji". Nie ogarniam tego. Wyłączyłem jednak tylko auto-synchronizację samych kontaktów i dzięki temu przypisane fotografie do kontaktów pozostają ostre. Rozumiem jednak że zmiany wprowadzane na kompie w "kontach Google" nie będą się uwidaczniały w telefonie.

Edytowane przez domibobi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi