Skocz do zawartości
2dark2walk

HTC M8s

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Różnica w antutu tak jak pisałem wynika w grafice (grubo ponad 7000 pkt) i około 1k w odczyt/zapis pamięć. Co do pasków powiadomień to M8 chodzi na ViperOne ze skórką Multicam. Stąd różnica :)

Oczywiście, w pewnym zakresie masz rację o wydajności hardware, ale to porównanie z AnTuTu nie może być absolutnie miarodajne.

Dlaczego?

m8 pracuje pod customem (ViperOne), a m8s na stocku ;P

Dokładnie tak jak piszesz,nie wiedziałem że Viper aż tyle zmienia w punktacji, wydajności 3D. Porównanie Viper vs Stock M8

post-80266-1430565878,7903_thumb.png

Ogólny wynik (nie jest na screenshocie)

Viper 46567 vs 43287 Stock

Tak na marginesie, dochodzę do jednego wniosku. Jeżeli M8s wejdzie w podobnej cenie albo i taniej to wartość zwykłej M8 poleci w dół. Więc taka rada ode mnie dla osób które chcą sprzedać w niedalekiej przyszłości M8.Pośpieszcie się

Edytowane przez Sickboy99
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

To znowu ja .
Bateria wygląda dobrze.
Pierwszego cyklu nie brałem pod uwagę bo wiele rzeczy trzeba było zainstalować, trochę testów na grach no i konfiguracja.
Później komórka znalazła się w rękach mojej dziewczyny i o to wyniki:

post-80266-1430780494,0911_thumb.jpg
post-80266-1430780509,352_thumb.jpg
Ustawienie jasności ekranu na 2/3.
Wygaszanie po 1 min.
Szkoda że nie ma roota, na pewno wycisnąłbym coś więcej.
Mam nadzieje że niedługo się pojawi.
Co do gier to nie zauważam jakiś różnic tak jak to było przy ostatnim teście w antutu benchmark (płynność lepsza na M8).Podajcie może jakąś grę która jest najbardziej wymagająca, najlepiej darmowa
Pozdr

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym chciał zobaczyć jakieś sample zdjeć. Rożne krajobraz, makro itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja bym chciał zobaczyć jakieś sample zdjeć. Rożne krajobraz, makro itp.

Zamieściłem już w tym temacie przykładowe fotki,porównanie do zwykłej M8.

Tu masz makro:

qxiSk7.jpg

Z6YFLu.jpg

Pierwsze zdjęcie przedstawia ziemię w doniczce tego kwiatka :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sakekl

Jeżeli jest ktoś zainteresowny to w orange jest ten telefon w abo 89,98 za 249 zł. Ja właśnie przeniosłem numer (dla przenoszących 6 miesięcy abo za free oraz zwrot z mOkazji 150 zł). Porównam aparaty z LG G3, który w mojej ocenie naprawdę robi świetne zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sbapol

Jeżeli jest ktoś zainteresowny to w orange jest ten telefon w abo 89,98 za 249 zł. Ja właśnie przeniosłem numer (dla przenoszących 6 miesięcy abo za free oraz zwrot z mOkazji 150 zł). Porównam aparaty z LG G3, który w mojej ocenie naprawdę robi świetne zdjęcia.

Czy możesz coś napisać na temat szybkości działania.Wszystko działa tak płynnie jak w m8? Co tu duzo mówić procek jest słabszy,ze sredniej półki,a mi zależy na płynności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy możesz coś napisać na temat szybkości działania.Wszystko działa tak płynnie jak w m8? Co tu duzo mówić procek jest słabszy,ze sredniej półki,a mi zależy na płynności.
Nie widzę jakiś wielkich różnic w płynności działania pomiędzy M8 a M8S.

Próbowałem uruchamiać w tym samym momencie te same aplikacje na jednym i drugim. Minimalne różnice raz na korzyść M8 raz na M8s.

Przeglądarka i otwieranie stron, dla mnie identyczne.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorąc pod uwagę wszystkie wpadki M9, M8s zdaje się być aktualnie najlepszą opcją. Mi osobiście zależy na dobrej baterii i aparacie. Z tego co widzę o baterie nie ma się co martwić.

Jak wypada aparat w porównaniu z M9? Czy ktoś ma możliwość sprawdzenia? Jaki tam jest sensor? Sony, Toshiba? Niestety ale praktycznie nigdzie nie ma żadnych konkretnych informacji o M8s. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorąc pod uwagę wszystkie wpadki M9, M8s zdaje się być aktualnie najlepszą opcją. Mi osobiście zależy na dobrej baterii i aparacie. Z tego co widzę o baterie nie ma się co martwić.

Jak wypada aparat w porównaniu z M9? Czy ktoś ma możliwość sprawdzenia? Jaki tam jest sensor? Sony, Toshiba? Niestety ale praktycznie nigdzie nie ma żadnych konkretnych informacji o M8s.

Nie wiem na pewno ale podejrzewam że sensor może być ten sam co w HTC One E8.Pewnie więcej informacji pojawi się niebawem,telefon dopiero co wchodzi na rynek i nie jest popularny.

Podobnie wygląda sprawa z rootem dlatego ja na razie zostaje przy M8 i custom romie.

Porównywanie M8s z M9 nie wiem czy ma większy sens. Dlaczego?

Przede wszystkim cena.

Może M8s dla większości to taki "odgrzewany kotlet". Wg mnie bardzo pomyślnie, stosunek ceny do tego co otrzymujemy jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sbapol
Napisano (edytowane)

Dzięki, zamówiłem przeniesienie do Orange z tym telefonem. Dźwięk ze słuchawek jak w M8? Nie mailem okazji przetestować, ale czytałem bardzo pochlebne opinie. Teraz mam G2 i jak dla mnie jest bardzo słabo. Dobry dźwięk to jeden z moich priorytetów. Głównie dlatego się nim zainteresowałem.

Szkoda, że nie ma jeszcze roota...

Edytowane przez sbapol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.