Skocz do zawartości
2dark2walk

HTC M8s

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, zamówiłem przeniesienie do Orange z tym telefonem. Dźwięk ze słuchawek jak w M8? Nie mailem okazji przetestować, ale czytałem bardzo pochlebne opinie. Teraz mam G2 i jak dla mnie jest bardzo słabo. Dobry dźwięk to jeden z moich priorytetów. Głównie dlatego się nim zainteresowałem.

Szkoda, że nie ma jeszcze roota...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zamówiłem właśnie M8s w Orange.

Mam nadzieję, że to będzie dla mnie wielki comeback do androida po dłuższym czasie na WP.

Sickboy99 napisz czy zestaw składa się z pokrowca i słuchawek dokanałowych? 

Nie mogę sie doczekać kiedy nadejdzie paczka, tym bardziej że zawsze byłem wielkim fanem HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zamówiłem właśnie M8s w Orange.

Mam nadzieję, że to będzie dla mnie wielki comeback do androida po dłuższym czasie na WP.

Sickboy99 napisz czy zestaw składa się z pokrowca i słuchawek dokanałowych?

Nie mogę sie doczekać kiedy nadejdzie paczka, tym bardziej że zawsze byłem wielkim fanem HTC.

Zestaw to :słuchawki, pokrowiec, ładowarka. Poszukaj na youtubie unboxing M8, pudełko i zawartość identyczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już oglądałem, chciałem zweryfikować czy faktycznie jest to co widziałem.

Dzięki za potwierdzenie i nie mogę się doczekać.

Mam nadzieję że się nie zawiodę- w końcu to mój powrót w łaski androida z WP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie znajdę zawartość pudełka? Jaki dają pokrowiec?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja znalazłem na YT - wpisałem stosowny ciąg znaków w wyszukiwarkę i znalazło :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tymeek

@@Sickboy99 Czyli wychodzi na to, że ten Snapdragon 615 nie powinien mulić przy normalnym użytkowaniu systemu? Kilka apek na raz, odtwarzanie i kręcenie video FHD? Nie jestem wymagającym użytkownikiem, który patrzy ma benchmarki, ale jednak trochę mnie martwi ten downgrade...

Wybierałem pomiędzy M8 a Xperią Z3 i już byłem zdecydowany na przesiadkę do Sony, ale M8s każe mi się zastanowić na nowo, a jestem trochę fanboyem HTC. Rozumiem, że twoim zdaniem wydajność nie ucierpiała, aparat jest lepszy niż w M8 i czas działania również powinien się poprawić z uwagi na proca i baterie? Mi w sumie zależy jedynie na tym, żeby wytrzymywał całą dobę mega intensywnego użytkowania (internet, fb, video = dużo świecenia ekranu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@Sickboy99 Czyli wychodzi na to, że ten Snapdragon 615 nie powinien mulić przy normalnym użytkowaniu systemu? Kilka apek na raz, odtwarzanie i kręcenie video FHD? Nie jestem wymagającym użytkownikiem, który patrzy ma benchmarki, ale jednak trochę mnie martwi ten downgrade...

Wybierałem pomiędzy M8 a Xperią Z3 i już byłem zdecydowany na przesiadkę do Sony, ale M8s każe mi się zastanowić na nowo, a jestem trochę fanboyem HTC. Rozumiem, że twoim zdaniem wydajność nie ucierpiała, aparat jest lepszy niż w M8 i czas działania również powinien się poprawić z uwagi na proca i baterie? Mi w sumie zależy jedynie na tym, żeby wytrzymywał całą dobę mega intensywnego użytkowania (internet, fb, video = dużo świecenia ekranu).

Tak jak pisałem wcześniej, nie zauważyłem spadku płynności w M8s.

Bawię się na tyle co czas i dziewczyna mi pozwala :).W końcu to na razie jej telefon ;).

Jak tylko pojawi się root i custom romy zmienię na m8s.

Zrobiłbym filmik z porównaniem tych dwóch telefonów (uruchamianie apek, bootowanie, itp) ale nie posiadam statywu do aparatu, więc trochę technicznie utrudnione.

Podejrzewam że niebawem pojawią się takie filmiki na YT.

Odnośnie baterii to nie masz co się martwić.

Wczoraj po ponad 40h użytkowania (wi-fi nonstop, jasność ekranu minimum 70%,sygic nawigacja koło 40min,ponad 5h ekran włączony,....) zostało jeszcze 7% baterii. Zapomniałem screena zrobić.

Edytowane przez Sickboy99
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystych danych można zauważyć, że spadku płynności nie będzie, A53 nie throttlingują ;)

Jestem ciekaw, czy Full HD trochę nie dusi tego Snapa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystych danych można zauważyć, że spadku płynności nie będzie, A53 nie throttlingują ;)

Jestem ciekaw, czy Full HD trochę nie dusi tego Snapa.

Jeżeli chodzi Ci o kręcenie filmiku FullHd to nie ma przycięć, podobnie jak w M8.

Natomiast jeżeli chodzi o odtwarzanie filmów to zrobiłem inny, wg mnie, bardziej wymagający test.

Wysłałem stream z mojego tunera Dreambox z FullHd na M8s.

Chodzi bezproblemowo. Dodam że testowałem więcej telefonów w ten sposób i wiele problemów się pojawiało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.