Skocz do zawartości
2dark2walk

HTC M8s

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

ok test benchamrka niemiarodajny dla Was to inny, w którym HTC M8 także wypada dużo gorzej od S5

http://#####/322852/test-najlepszych-smartfonow/section/3/

Ten test o wiele bardziej wiarygodny :)

Wiarygodny ale właściwie kto z nas kupuje telefon żeby godzinami patrzeć na film.

Edytowałem mój wcześniejszy post i dopisałem że najważniejsze dla wszystkich jest chyba zwykłe użytkowanie. Tu już podejrzewam że nie będzie tak "kolorowo" dla Samsung s5.

Edytowane przez Sickboy99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tymeek

W kwestii baterii polecam jeszcze zerknąć na to:

widać wyraźnie jak był przeprowadzony test i wyniki są prawdopodobne.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ten test wydaje mi się najbardziej obiektywny i realny (z mojego doświadczenia).Oczywiście nie dlatego że HTC wygrał  :)

Do różnic w prądożerności dokładają się sami producenci a dokładnie nakładki systemowe na androida.Piszę o zwykłym użytkowaniu.

Samsungowski Touchwiz vs HTC sense.Wiadomo od dawna że z tym pierwszym jest wiele problemów.

Edytowane przez Sickboy99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sakekl

Ktoś wie czy będzie dostępny w Play? Na aukcja można dostać ten tel za ok 1600zł tylko, że z Orange, A tam wiadomo simlock, brand, opóźnione aktualizacje. Byłem w jednym salonie Play, ale żadnych informacji nie uzyskałem.

Do 21 maja ma być tylko w Orange, bo mają wyłączność, potem pewnie pojawi się też u konkurencji. Jak przenosisz numer to simlocka ściągają za darmo, a ten brand... no cóż, chyba do przeżycia skoro dają teraz pół roku abonamentu za 0 zł, żadna inna oferta się do tego nie umywa. Zresztą na upartego można sobie wgrać czystego andka.

[Dodano: 10.05.2015 - 19:25]

ok test benchamrka niemiarodajny dla Was to inny, w którym HTC M8 także wypada dużo gorzej od S5

Ale tu się nikt z tobą nie sprzecza, sam nie wiem, któremu testowi ufać , ale jakoś dla mnie PCLab sprawia wrażenie najsolidniejszej redakcji z wymienionych.
    Napisze małe sprostowanie ponieważ od soboty posiadam ten telefon właśnie z Orange i żadnego brandu nie ma. Oczywiscie przeniosłem numer, nie wiem jak to jest w przypadku przedłużenia lub nowej umowy.

A przy okazji wrzicam dla porownania zdjęcia z Lg G3 i HTC

HTC post-70276-1431276914,4973_thumb.jpg HTC

post-70276-1431276977,3968_thumb.jpg

LG

post-70276-1431277062,4643_thumb.jpg

LG

post-70276-1431277159,6513_thumb.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ten test o wiele bardziej wiarygodny :)

Wiarygodny ale właściwie kto z nas kupuje telefon żeby godzinami patrzeć na film.

Edytowałem mój wcześniejszy post i dopisałem że najważniejsze dla wszystkich jest chyba zwykłe użytkowanie. Tu już podejrzewam że nie będzie tak "kolorowo" dla Samsung s5.

Hmmm czemu tak porównuje te telefony? Chcę kupić tel. vel przenieść nr do Orange. Moje najważniejsze kryterium to długość pracy telefonu na jednym cyklu ładowania oraz brak przycinania przy działaniu kilku aplikacji na raz. Wydajność w grze Real Reacing 3. Do tej pory we wszystkich widzianych przez mnie testach baterii S5 i S4 note wygrywały. HTC plasował się z tyłu. Zaciekawił mnie HTC m8s bo ma inny procesor i chipset oraz większą baterię i jestem ciekaw jego wydajności i pracy na baterii. Czekam na test porównawczy S5 do HTS m8s ale pewnie wtedy już skończy sie promocja w Orange :(

Edytowane przez Krzysiek Geershevski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytani do znawców tematu abonamentów. 

Orange na wyłączność do 21 Maja.

Abonament w Orange 89,98 zł., koszt telefonu HTC ONE M8S 249 zł. Umowa 24 miesiące. 

Play 

Podobny abonament w Play z telefonem 69,99 zł., koszt telefonu jeszcze nieznany. Umowa 24 miesiące.

Allegro

HTC One M8S od 1600 zł.

Sklepy

HTC One M8S od 2000 zł. 

Czy oferta w Orange jest bardzo korzystna? Warto z niej skorzystać czy lepiej poczekać, aż skończy się wyłączność w Orange?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tymeek
    Napisano (edytowane)

@@sakekl Bo z tym brandem u Orange tak już jest, że raz jest, a raz go nie ma :D. Dzięki za info, ja odbieram dopiero po weekendzie i teraz wiem, że mogę się spodziewać czystego sprzętu - ######iście :D. No i dzięki za zdjęcia, szczegółowość widać na tym samym poziomie, a kolory to już trochę sprawa gustu...

[Dodano: 10.05.2015 - 21:28]

Czy oferta w Orange jest bardzo korzystna? Warto z niej skorzystać czy lepiej poczekać, aż skończy się wyłączność w Orange?

Orange daje pół roku abo za 0 zł, wątpię, że Play to przebije, ale możesz czekać. Tylko pamiętaj, że szalone dni w orange chyba tylko do 13go,

Hmmm czemu tak porównuje te telefony? Chcę kupić tel. vel przenieść nr do Orange. Moje najważniejsze kryterium to długość pracy telefonu na jednym cyklu ładowania oraz brak przycinania przy działaniu kilku aplikacji na raz. Wydajność w grze Real Reacing 3. Do tej pory we wszystkich widzianych przez mnie testach baterii S5 i S4 note wygrywały. HTC plasował się z tyłu. Zaciekawił mnie HTC m8s bo ma inny procesor i chipset oraz większą baterię i jestem ciekaw jego wydajności i pracy na baterii. Czekam na test porównawczy S5 do HTS m8s ale pewnie wtedy już skończy sie promocja w Orange :(

Przy tych kryteriach to Xperia Z3 jak nic ;-). Wydajność mają wszystkie podobną (S5, M8, Z3), ale do działania baterii soniacza inne nie mają startu. Jak jesteś graczem to raczej lepiej coś z tej trójki tak czy inaczej, bo M8s jest znacząco słabszy.

Edytowane przez tymeek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sbapol
    Napisano (edytowane)

Mnie też ucieszyła informacja o braku brandu. Zdjęcia tez mi się podobają. Póki co, nie żałuję, że go zamówiłem. ☺ Co do ceny w Play , to myślę, że w tym abo, będzie pewnie w cenie w granicach 900-1100.Play ma teraz dosyć wysokie ceny. E8 w abo 89, kosztował bodajże ponad 800zl. Ja przenoszę abo właśnie z Play,po chyba 8 latach.

Zgadza się do grania w wymagające gry m8s będzie słabszy. Ja akurat nie gram.

Edytowane przez sbapol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Właśnie też się zastanawiam czy nie przejść z Play do Orange.

Jeśli w Orange 6 miesięcy za 0 zł., kolejne 18 miesięcy za 89,98 zł. czyli średnia wychodzi około 67,50 zł. Czyli korzystniej niż w Play, bo abonament podobny, a telefon dużo tańszy. 

Edytowane przez jaronecel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tymeek

nie ma się co zastanawiać, w abo przez 18 miesięcy dajecie im 1620 zł, to jest właściwie telefon na raty 0% i gratis nielimitowany pakiet wszystkiego + trochę neta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.