Skocz do zawartości
2dark2walk

HTC M8s

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nadzieję, że na eleganckim, aluminiowym M8s nie będzie się znajdowało logo orange! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cyruu

jutro powinienem mieć swój egzemplarz m8s z orange więc dam znać co i jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś odebrałem mojego HTC z salonu orange - przeniosłem numer z Play'a. Obecnie nie ma lepszych ofert na rynku. Za 67,5 zł miesiecznie - trochę ponad 1600 zł otrzymujemy wszystko no limit + internet no i oczywiście słuchawkę.

1. Telefon nie posiada loga Orange ani żadnych znamion orange.

2. Soft nie jest brandowany, przy uruchamianiu i wyłączaniu telefonu nie ma logo Orange, dodatkowo nie ma preinstalowanych aplikacji Orange.

Pudełko standardowe. Należy pamiętać, że telefon pracuje na karcie Nano Sim, musiałem moją kartę z Playa dociąć nożyczkami :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sbapol
    Napisano (edytowane)

Kurde, ja chyba zawalilem przeniesienie. Ciągle widnieje u mnie weryfikacja ręczna. Dzisiaj sie skapnalem, że podałem adres zamieszkania a nie zameldowania w zamówieniu.A są różne. Jak zobaczą dokumenty, które im przelałem to się zorientuja. Jak myślicie anuluja? Jeśli tak to kicha. Nie zdaze zamówic znowu.

Edytowane przez sbapol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raywan

Kurde, ja chyba zawalilem przeniesienie. Ciągle widnieje u mnie weryfikacja ręczna. Dzisiaj sie skapnalem, że podałem adres zamieszkania a nie zameldowania w zamówieniu.A są różne. Jak zobaczą dokumenty, które im przelałem to się zorientuja. Jak myślicie anuluja? Jeśli tak to kicha. Nie zdaze zamówic znowu.

Mi anulowali bo rachunek był zaległy, nie mam zamiaru składać kolejny raz tego zamówienia, dlatego jak dojdzie przelew to zadzwonię i powiem, żeby jeszcze raz przeprowadzili analize. Ale jak będzie w twoim przypadku nie mam pojęcia. Myślę, ze możesz im powiedzieć żeby Ci zmienili w zamówieniu ten adres i będzie po problemie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cyruu
    Napisano (edytowane)

miałem ten sam problem co Ty. Jakiś czas temu była promocja w orange na S5 i sie skusiłem. Zmylili mnie przy wpisywaniu danych bo chcieli "adres do umowy" i z automatu wpisałem zamieszkania.

niestety żadne telefony, rozmowy z "kierownikami", maile, reklamacje nie pomogły... musiałem czekać, aż status zamówienia zmieni się podajże na "zwolniony" i dopiero wtedy mogłem znowu złożyć zamówienie na przeniesienie numeru

ale nie łam się, promocja jest do 13 więc może się jescze wyrobisz

Edytowane przez Cyruu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sbapol

W jeden dzień się nie zmieni. No dobra, trudno. Może będzie kolejna promocja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC One M8 vs HTC One M8S

Większość rzeczy było omówione w tym wątku, ale dorzucę jeszcze ten link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malony
    Napisano (edytowane)

Korcze mam ten sam problem z adresem podalem zamieszkania :( zadzwonie do nich moze beda wstanie szybciej zamknac to stare zamowienie

w rozmowie telefonicznej konsultant zwolnil mi zamowienie/zamknal i po 15 minutach moglem zlozyc nowe

Edytowane przez malony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś odebrałem mojego HTC z salonu orange - przeniosłem numer z Play'a. Obecnie nie ma lepszych ofert na rynku. Za 67,5 zł miesiecznie - trochę ponad 1600 zł otrzymujemy wszystko no limit + internet no i oczywiście słuchawkę.

1. Telefon nie posiada loga Orange ani żadnych znamion orange.

2. Soft nie jest brandowany, przy uruchamianiu i wyłączaniu telefonu nie ma logo Orange, dodatkowo nie ma preinstalowanych aplikacji Orange.

Pudełko standardowe. Należy pamiętać, że telefon pracuje na karcie Nano Sim, musiałem moją kartę z Playa dociąć nożyczkami :)

A simlock jest? I czy w zestawie jest dodatkowe gumowe etui?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x