Skocz do zawartości
NuMeRoUnO

SM-N910T jak wgrac Polski Język?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam SM-N910T z USA jak w jaki sposób wgrać polski język ? Są już jakieś sposoby ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na xda dev są już przeportowane romy z N910F powinien być w nich PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam samsunga galaxy note 4 z USA też N910T czy może ktoś podesłać linka do romu z polskim językiem

[Dodano: 26.05.2015 - 10:55]

@Dawid Lankamer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja również potrzebuje rom do tego modelu czy jest ktoś w stanie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@kanar26

Ale Tobie potrzebny jest rom, czy chodzi Ci o język polski w tym romie ?

Jeżeli o język to w niektórych egzemplarzach Note 5 też nie ma języka PL a ludzie jakoś to obchodzą, zobacz może te sposoby zadziałają i u Ciebie.

http://forum.android.com.pl/topic/266748-czy-mo%C5%BCna-wgra%C4%87-wersj%C4%99-oprogramowania-z-polskim-j%C4%99zykiem-na-model-920i/

Edytowane przez djcygan2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekz

Nie wiem czy w amerykańskiej Tmobile Note 4 jest język zawarty w romie czy też nie. W Tmobile Note 2 był on zawarty w romie. Jeżeli masz zrobionego roota to możesz spróbować Language Enabler by Wanam z Play Store. Jeżeli zdecydujesz się na jakiś inny Rom to bądź ostrozny. Tmobile w Stanach używa AWS band w swoich modemach i przeflaszowanie modemu który nie jest kompatybilny z tym w Note 910t może spowodować problemy.

[Dodano: 16 luty 2016 - 13:52]

http://www.droidviews.com/how-to-enable-language-packs-on-samsung-galaxy-devices/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam samsunga note 4 model  n910f. Nie mam w menu języka polskiego a raczej innego nie chcę używać. Próbowałam przez apke ale się nie da.. co mogę w tym wypadku zrobić?

Edytowane przez Muszczu
    Usuwam zbędny prefix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

Na początek zainstaluj na telefonie aplikację Samsung Phone Info z Google Play. Wejdź do tej aplikacji w zakładkę "Kod CSC", "Sprzęt"  oraz "Oprogramowanie". Wrzuć screenshot z tych trzech zakładek. Screenshot robisz poprzez rownoczesne przytrzymanie przycisku Home+Power.

Wejdź również w tryb Download Mode i sprawdź czy na pewno masz model N910F. Jak wejść w Download Mode:

Spoiler

dodana zawartość

U góry z lewej strony widnieje model telefonu. Upewnij się ze masz N910F.

Jeżeli na pewno masz model N910F to możesz bez problemu sama wgrać odpowiednie oprogramowanie :) Oczywiście bedzie ono zawierało j.polski.

Tutaj masz odpowiedni rom:

http://www.sammobile.com/firmwares/download/109269/N910FXXU1DPJ2_N910FTPL1DPJ1_TPL/

Jest to oprogramowanie brandowane dla polskiej sieci T-Mobile.

Jak wgrać poczytaj tutaj:

http://forum.android.com.pl/topic/170789-odin-flashowanie-oryginalnych-romów-samsunga-za-pomocą-odina/?page=1

Przed wgraniem oprogramowania zainstaluj na PC program Samsung Smart Switch. Zawiera on odpowiednie sterowniki USB, niezbędne do prawidłowego działania programu Odin. Podczas pracy Odina Smart Switch musi być wyłączony. Użyj dobrej jakości, markowego kabla USB. Oryginalny samsunga będzie ok.

Smart Switch:

http://www.samsung.com/pl/support/smartswitch/

Edytowane przez bladeno1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bladeno1 Dzięki wielkie za pomoc. Sprawdziłam i mam model n910t. Chciałam znaleźć odpowiedni rom do danego modelu ale niestety tam są tylko USA, nie ma odpowiednika Polski, czy już nic z tym nie zrobię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka Moderatora:
    Treść notatki:

@Paulina Paciorek

Twój temat został połączony z istniejącym wątkiem na forum, przed założeniem tematu należy sprawdzić czy taki problem  nie był już poruszany na forum

Edytowane przez SarpedoneS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi