Skocz do zawartości
Sphinxxx

TUTORIAL Nowy format pamięci HTC One X

Rekomendowane odpowiedzi

Ciro

Panowie czy na nowym formacie pamięci będzie działać większość Romów? Czy pod każdy trzeba wracać do starej partycji?

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Romy wspierające nowy format pamięci:

• KERNEL: Alex V
    • Unboxed
    • MaximusHD
    • ViperX 4.1.1-NL
    • SkyDragon Reborn Sense 5
    • Android Revolution HD 33.1
    • AOSPA is here!
    • Resurrection Remix LP
    • CyanogenMod 11
    • CyanogenMod 12.0
    • AICP
    • OmniRom early preview 5.0.2
    • SlimLP 5.0.2
    • SlimKat 4.4.4 9.0

Oczywiście wciąż powstają nowe romy, a stare się rozwijają, więc do powyższej listy pewnie można jeszcze dodać parę pozycji. Ale ogólnie rzecz ujmując - tak, większość romów, które są używane przez społeczność i które są rozwijane przez deweloperów wspierają nowy format pamięci.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mefi27

Witam tez potrzebuje pomocy mianowicie walcze juz cala noc zainstalowalem pare dni CM 12 od caymanegemod czy cos takiego ale nie podobal mi sie + strasznie nie stabily co chwila cos wywalalo chce wrocic na orginalny RUU w moim przypadku 4.18.401.1 sciagnelem takie Pliki : 4.18.401.4_firmware.rar , Flash_boot_4.18.401.4.rar , Flash_recovery_4.18.401.4.rar , One_X_4.18.401.4_Patch_deodexed.zip i One_X_4.18.401.4_Patch_odexed.zip rozumiem ze te dwa ostatnie to sla wlasnie romu do mnie tylko czy mam instalowac 2 czy jeden ? generalnie wybralem jeden odpalem recovery z twrp2810-HOX.img format na vfat wipe wszystkiego pozniej monted na partycje skopiowalem One_X_4.18.401.4_Patch_odexed.zip i z niego boota.img do folderu z fastb ootem . zainstalowalem One_X_4.18.401.4_Patch_odexed.zip restart do bootloadera zazucilem fastboot flash boot boot.img wszystko ok rebot i nic mi sie nie bootuje telefon stoi calyczas na bialym tle i HTC quility br .... cos zle zrobilem czy mam boota odpalikc z tego Flash_boot_4.18.401.4.rar ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiak22

Witam,

Mam problem. Odblokowałem bootloader,wgrałem recovery twpr2853-BiG.img,wszystko wydaje się być okej,ale kiedy chce w recovery sformatować partycję data recovery wywala błąd /data cant be mounted :( Nie wiem co robić,chciałem wgrać lolipopa a do tego jest potrzebny ten New Layout.

Jakieś sugestie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi