Skocz do zawartości
Gość xxyz

Mój telefon nie wstaje po flashu,zmianie kernela itp.

Rekomendowane odpowiedzi

zpec

Panowie kto wie czy jest szansa na to żeby ruszyć SGS-a jak w czasie wgrywania romu prąd wyłączyli?

Teraz jak tylko go chcę włączyc to ok pokazuje mi pierwsze okno z napisem samsung galaxy i-9000 itd i nic dalej się nie dzieje, a jak chcę ponownie użyć trzech guziczków to nie reaguje, tylko znów pokazuje ekran jw.?? jak ciekawość podłączenie kabla usb powoduje że ładuje i nawet ikone baterii pokazuje, jak wyciągnę usb to ikona nie gaśnie i tak do wyczerpania baterii.

Według mnie padł downloader czy można jakoś w inny sposób go uruchomić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby udało Ci się wejść w recovery mógłbyś spróbować zrobić wipe-spróbuj jeszcze wyjąć na kilka minut baterię,włóż i spróbuj raz jeszcze...jeżeli nie zadziała możesz spróbować z wtyczką unbrick: http://forum.android.com.pl/f193/unbrick-z-ua-yciem-wtyczki-usb-i-rezystora-31306/ ...gorzej jeżeli wyłączyli Ci prąd podczas wgrywania się boot'a...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zpec

w recovery tzn, jak tam wejść? może to głupie pytanie ale nie wiem dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zpec

Nic z tego, dzięki wielkie, jeszcze będę próbował, ale w poniedziałek serwis za pewne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup sobie wtyczkę unbrick,albo jak masz jakiegoś speca niech Ci zrobi-spróbuj jeszcze za jej pomocą wejść w download mode przy wyłączonym fonie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zpec

Unbrick działa jest ok, tanio i dobrze i jak na razie nie zauważyłem problemów z telefonem. Skoro działa tak mała rzecz zacznę chyba się bawić dalej moim SGS-em :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mikio

Witam.

Mam problem. Po flashowaniu Odinem 3-plikowego JVR telefon stoi na żółtym napisie napisie "copying media files", po flashu JPU na "update media, please wait". Recovery nie działa, zatrzymuje się na tym samym napisie. Próbowałem już kilku różnych romów z samfirmware.com i za każdym razem to samo, obojętnie co zaznaczę w Odinie. Zaczęło się wszystko od problemu z przyciskami opisanego w tym wątku:

http://forum.android.com.pl/f192/przyciski-dotykowe-telefonu-nie-dziaa-ajae-87508/

Mam zamiar oddać telefon do serwisu, ale na SD są pozostałości po MIUI, a nie mogę zrobić formata...

post-74209-14255698721428_thumb.jpg

Edytowane przez Mikio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mikio

Próbowałem, nic z tego... Wgrywałem chyba z 15 romów w różnych odinach i w różnych konfiguracjach i na dwóch kompach. Właśnie zawiozłem tel do serwisu, ale nie wiem czego się spodziewać, bo na SD są śmieci po MIUI, Darkym itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi