Skocz do zawartości
Gość xxyz

Mój telefon nie wstaje po flashu,zmianie kernela itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli telefon i tak nie wstaje to chyba nie masz się czym martwić-naprawią i myślę,że nie będą sprawdzali co siedzi w bebechach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prawdopodobnie poszło Ci microUSB,ja właśnie wczoraj odesłałem swojego SGSa z tym podejrzeniem do serwisu...

Ps.Jeśli jeszcze nie próbowałeś,to sprawdź na innym kablu USB.

Inny kabel tez byc sprawdzany. Tez podejrzewalem, ze to wlasnie micro usb padlo. Pare dni temu telefon powedrowal do serwisu. U mnie tez sa tam smieci typu darky rom. Za kilka dni napisze czy gwarancje uznali i czy fon zostal naprawiony.

Sardoid: A jak u ciebie z micro usb? Uznali gwarancje? Naprawili?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sardoid: A jak u ciebie z micro usb? Uznali gwarancje? Naprawili?

Fon już jest u mnie:)

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a potem pousuwałem wszystkie śmieci

A gdzie należy szukać tych śmieci? Wyszukiwarka za wiele mi nie pomogła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używałem telefonu na tym romie około pół roku a dzisiaj się zepsuł mianowicie go na noc żeby ściągał z torrentow a zapomniałem go podłączyć do prądu i mi padł dzisiaj jak chce go włączyć to zacina się na logu Darky's rom i dalej nie idzie. Macie pomysł co się stało? Jestem na wakacjach nie mogę wgrać nowego romu. Mam wersje 9.4

@edit

Własnie zrobiłem wipe i nie pomogło.

@edit2

Teraz po kolejnym wipe już tel się włącza ale aplikacja do zapoznania się z telefonem wywala błąd na końcu. Jak klikam finish wywala mi błąd

"The application PhoneSetupWizard (process com.sec.android.app.phonesetupwizard) has stopped unexpectedly. Please try again." Jak to ominąć?

Nie mam kabla do telefonu jedynie co to mogę zrzucić jakieś pliki na kartę pamięci.

Edytowane przez speedzenon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Djok

Witam, przed chwilą wgrałem soft Darky 10.1, roota wykonałem poprzez one-click na 2.1, soft zainstalowałem z pamięci telefonu poprzez recovery mode. Za pierwszym uruchomieniem wszystko było ok, złapał zasięg jednak po zrestartowaniu telefon zapytał o pin jednak przy słupkach mocy jest x, a gdy próbuje zadzwonić ukazuje mi się komunikat "Sieć telefonii komórkowej jest niedostępna" Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam.

---------- Post dołączono o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Witam, po wgraniu darkyego 10.1 mój telefon nie umiał złapać zasięgu, nie umiał znaleźć sieci. Chciałem wgrać najnowszy brandowy soft orange i wysłać telefon na gwarancję jednak nie umiem włączyć teraz trybu download ;o? Czy to możliwe że wchodziłem w niego kilkanaście razy, a teraz gdy najbardziej go potrzebuję on nie chce się włączyć? Jest jakaś inna możliwość wejścia w ten tryb czy muszę mieć wtyczkę? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź bo naprawdę nie wiem już co robić....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro wchodził Ci wcześniej w ten tryb to próbuj dalej,ewentulnie wyjmij na kilka minut baterię i spróbuj jak ją włożysz ponownie...a jak nie da rady to wtyczka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Djok

Ok popróbuję jeszcze kilka razy, a co powiesz o odblokowaniu trybu download poprzez tutorial podany na forum, jest możliwość bricka? I jeszcze jedno, czy jeżeli wyślę telefon na gwarancję w takim stanie czyli wgrany starszy soft przez odina to są szanse że mi go naprawią? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego nie mieliby go naprawić na starszym sofcie?Myślę,że możesz spróbować tej metody odblokowania download mode...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi