Skocz do zawartości
Gość xxyz

Mój telefon nie wstaje po flashu,zmianie kernela itp.

Rekomendowane odpowiedzi

faker

Właśnie chyba zbrickowałem swojego Galaxy S. Świeżo kupiony, jeszcze nawet nic nie wgrałem. Poczytałem wczoraj i dzisiaj forum i wziąłem się za flashowanie najnowszego androida. Odin wyświetlił, że wszystko ok, ale telefon nie wstaje. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie mogę odpalić jestem w recovery ale nie wiem co dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ale telefon nie wstaje. Co robić?

Np. wyjąć na kilka minut baterię, próbować reakcji na ładowanie.

Punkt wyjścia to możliwość wprowadzenia w tryb downloadmode. Jeśli można to flashować jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faker
    Np. wyjąć na kilka minut baterię, próbować reakcji na ładowanie.

Punkt wyjścia to możliwość wprowadzenia w tryb downloadmode. Jeśli można to flashować jeszcze raz.

Niestety, nie działa download mode, ani recovery mode, zero reakcji na ładownie, po wyjęciu baterii też bez reakcji. Po prostu w tej chwili to cegła. Wiem, że są 2 możliwości - unbrick tool i gwarancja, no ale może jest coś więcej? zwłaszcza, że postępowałem zgodnie z instrukcją i program wyświetlił, że soft wgrał się poprawnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faker
    faker napisz jeśli możesz co i jak wgrywałeś?

http://forum.android.com.pl/f193/android-2-3-4-i9000xxjvr-85971/

ten soft, wg tej instrukcji: http://forum.android.com.pl/f193/flashowanie-za-pomocae-odina-oraz-root-samsung-galaxy-s-47947/

z tego co wyczytałem to unbrick nic nie da w moim przypadku...

Edytowane przez faker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

samsung i9000

wersja pasma: i9000 BVJP4 wersja jądra 2,6,32,9 nr. wersji Froyo BVJS4 oprogramowanie 2.2.1

Mój problem polega na tym że nie mogę zaktualizować przez kiesa robiłem to trzy razy i zawsze kończyłó się to niepowodzeniem wyskakuje mi błąd Error in /cache/ recovery/ sec csc.zip(status 7

Moje pytanie to czy w odinie jest taka opcja jak przywracanie systemu? i czy muszę ściągnąć oryginalne oprogramowanie orange

Telefon uruchamia sie w trybie dowload a przyciskając vol+ home power mam ikonkę tel żółty znaczek niebezpieczeństwo i komputer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po flashowaniu tel utknął w recovery mode

Witam, może będziecie mieć jakieś wskazówki jak z tego wyjść bo już się męcze od wczoraj....

A wiec tak standardowo zaktualizowałem fona z 2.3.3 do 2.3.4 Odinem i bez problemu zaskoczył za pierwszym razem, potem zrobiłem to samo z drugim galaxy s i tu po aktualizacji do 2.3.4 nie działał przycisk home ok poczytałem i ktoś gdzieś napisał żeby jeszcze raz zrobić flash Odinem zrobilem i galaxy po aktualizacji nie uruchomil sie normalnie i utknął w recovery mode tu nie dzialal guzik ok i tylko wyciagniecie baterii pomagalo za 3 razem flash Odinem pomogl i tel odpalil ale wraz nie działał home... więc pokusiłem się i znowu Odin z tym że aktualizowalem do 2.3.3 i tel znowu utknął w recovery mode i nic sie nie da zrobic powtarzalem juz flashowanie ze 20 razy roznym softem z samfirmware i tel nie może zaskoczyc tylko wchodzi w recovery mode macie jakiś pomysł może jakaś inna wersja Odina probowalem 1.0 i 1.3 pomocy bo zwariuje zaraz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    może jakaś inna wersja Odina probowalem 1.0 i 1.3

No to jakieś starocie masz ;) bo najbardziej popularna to 1.82, a najnowsza to 1.85 /do ściągnięcia stąd

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Chciałem dzisiaj zainstalować DarkyCore, jednak po reboocie telefon nie uruchamia się. W sumie uruchamia, ale co chwila się restartuje i tak w kółko. Mogę odpalić tryb recovery i download, ale nie wiem co zrobić, żeby to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi