Skocz do zawartości
Gość xxyz

Mój telefon nie wstaje po flashu,zmianie kernela itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zmienic Rom na nowszy bo moj (2.3.6) juz padl i w cwm recovery jak chce zainstalowac to pisze status 0 error oco chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolaz

Masz złą paczkę :P Pobierz jeszcze raz lub wgraj inny rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    snuffek

po prostu uszkodzony twój plik .zip jest :) Tak jak mówi totalz , pobierz od nowa paczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    snuffek

Np? Możesz podać linki do tych romów? Bo to dziwne jeśli z naszego forum nie działa Ci paczka.

BTW. Jakie masz recovery? Instalowałeś jakiegoś 3-plikowca + root na początek?

Google Nexus 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    snuffek

Zainstaluj 3-plikowy ROM i zrób roota zgodnie z tym poradnikiem http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=398480

Sprobój znowu wgrac twój docelowy system - jeśli nie pomoże to sprobój inny (np Cyanogenmod)

Google Nexus 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Posiadam Samsung Galaxy S I9000, i9000xxjvt, ostatnio wgrałem nowego androida 4.4.4 Cyanogenmod (poprzedni andek 2.3.6), wczesniej zrobiłem roota, wszystko elegancko działało, poinstalowałem nowe apki, wprowadzilem wszystkie dane do tel, kontaty itp. niestety wczoraj jakiś diabeł mnie podkusił zeby zrobic jeszcze raz roota, bo chcialem cos sprawdzic, ale cos zle porobiłem i niestety teraz tel wogole sie nie chce właczyc, pisze tylko Samsung Galaxy S.... i nie znika ;/

Tego feralnego roota robiłem za pomocą Odina z tym ze jako tar. dałem coś takiego:

CF-Root-XX_OXA_JVT-v4.3-CWM3RFS

Wiem, nie było to pewnie mądre, ale cóż stało się. Gdy wchodzę w Recovery (home+power+volume up) widac ze rozni sie od tego 'sprawnego' na początku co miałem. Najgorsze jest to ze nic sie nie da tam zrobić;/

Jako że jestem zielony w tych sprawach, prosze o w miare jasne odpowiedzi.

Może da sie zrobic jakiś unroot??

Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

post-339921-14255751874799_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Wgrałeś sobie spowrotem stare recovery. Wszystkie customy są już zrootowane, tak na przyszłość.

Spróbuj wgrać przez Odina jakiś kernel na 4.4 np Semaphore 3.4.3 w wersji .tar Tak bym ja próbował bo pod spodem jest raczej działający rom który można uratować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie, pomogło! :D

Ale mam jeszcze pytanie, skoro wszystkie custom romy sa zrootowane to czemu np. apka 'root checker basic' dalej pokazuje ze nie mam roota? Jest jakis prosty sposob by sprawdzic czy jest root? :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi