Skocz do zawartości
Gość xxyz

Mój telefon nie wstaje po flashu,zmianie kernela itp.

Rekomendowane odpowiedzi

stark2991

Najlepszy sposób to włączyć coś co potrzebuje roota, np Titanium Backup, takie apki jak Twoja czasami dają fałszywe wyniki.

Przypomniało mi się że Omni które teraz mam nie jest zrootowane na starcie i trzeba wgrać SuperSu od Chainfire przez recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam . Przez przypadek jak chcialem wyłączyć telefon kliknalem reebot i tam chyba dalem reebot phone bo byla jeszcze opcja reebot recovery i w koncu nie wiem czy byly obydwa zaznaczone czy tylko phone . Ale przejdzmy do rzeczy . Kliknalem to i telefon mi sie wylaczyc ( bo myslalem ze reebot phone znaczy "uruchom ponownie" .Jednak telefon sie nie wlacZyc i caly czas migalo "samsung galaxy Si9000." . WIec probowalem wejsc w recovery ( juz kilkakrotnie wgrywalem nowego roma wiec myslalem ze to wystarczy ale nic sie nie wlaczylo ! ) i czekalem i nic . Pozniej kliknalem inna kombinacje z przysickiem przyciszania i pojawilo sie jakies downloading ale to wylaczylem . Co mam zrobic zebym mogl spowrotem wchodzic do recovery i instalowac romy ? Bo obecnie nic nie mgoe zrobic Sad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam po próbie zrobienia roota, telefon został uceglony. Tryb recovery nie działą (wyświetla się tylko coś o updacie i wyłącza się. Tryb download nie jest wykrywany w odinie. Nic z telefonem nie mogę zrobić..

Jest jakiś magiczny sposób aby uratować telefon ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    snuffek

Masz zainstalowane sterowniki? Wyciągnij baterię, włóż ja spowrotem, podłącz "z tyłu" kompa, wejdź w download mode (to coś o updacie to właśnie download mode) i sprawdź na Odinie, jak telefon daje się włączyć do download mode (żółty trójkąt android z łopatą) to da się zrobić wszystko.

Jeśli telefon nie reaguje na nic to pozostała wtyczka "JIG USB" - zrób sam ~( 5zł) lub kup ( ~10-15)

Google Nexus 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W download mode wchodzi bez problemu, lecz odin go nie wykrywa, stery zainstalowane (Kies +stery do i9001)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    snuffek

Sprawdź czy działa na innym komputerze / na innym porcie USB , jeśli nadal występuje ten problem to sprawdź jedne z tych sterowników:

(pamiętaj po każdym usuwaniu reboot kompa i po instalowaniu tak samo)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OKEJ po podłączeniu pod tylnie USB, odin zobaczył telefon w trybie download, lecz po wgraniu oprogramowania, telefon złapał bootlopa :/

Nie mogę wejść w recovery i zrobić wipe (pisze coś że aktualizuje jakieś CSS czy coś takiego)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z moim galaxy s GT I9000. Otóż od jakiegoś czasu tel mi się wyłączał. Działo się tak jak zaktualizowałem go do najnowszej wersji. chciałem go z powrotem zaktualizawać do wersji cm 10.2. System to android 4.3 cyanogenmod. Telefon się uruchamia pojawia się ikona niebieskiego ludzika i na tym się kończy uruchamianie. Pomoże ktoś ?? pozdrawiam

Edytowane przez misiek9191

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi