Skocz do zawartości
Gość xxyz

Mój telefon nie wstaje po flashu,zmianie kernela itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zainstalować nowszego androida na Samsungu GT-i9000

lecz cos poszło nie tak gdy niby instalacja sie zakonczyła , telefon sie nie wlacza i nie reaguje a nic

Gdy wlaczam Power jedynie lekka wibracja i czarny ekran

Instalowałem w programie Odin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgraj na nowo 3 plikowca może źle pliki pda csc umieściłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a wchodzi w tryb download? home+vol - +power jak wejdzie to normalnie wgrasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Manjo

Witam...

Od 2 dni mam problem z wgraniem Custom Romu w moim SGS....

Sprawa wygląda następująco:

Zainstalowałem na telefonie androida 2.3.6 JVZ (_I9000XWJVZ_), następnie dograłem CF-Roota też tej samej wersji, No i stwierdziłem że postawię na swoim SGS Sexynogenmoda v3... Wszystko ładnie działało do pierwszego ponownego uruchomienia (rozładowała mi się bateria) po uruchomieniu brakowało zasięgu oraz brak nr IMEI.

Stwierdziłem okej coś się mogło zepsuć to tylko elektronika wic ponownie postawiłem 3 plikowego andka 2.3.6 itd ... wgrywałem tym razem Cyana 10.1.3 .... Nie łapał wogole zasiegu ... po 10 probie przeinstalowania to samo wskoczylo do pierwszego ponownego uruchomienia...

Czy ktos wie jaka jest przyczyna że po wgraniu Customa dzieją się takie cuda ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wgrywa się bezpośrednio co popadnie tylko trzeba za pierwszym razem instalować CM9, potem 10, 10.1. Inaczej jest problem z obsługą partycji EFS która lekko się zmienia w każdej wersji systemu dlatego trzeba instalować po kolei bo mogą wystąpić właśnie takie błedy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Manjo

Czyli zacząć od 9 bo widzę jest jeszcze 7 Jako starszy ?

I Jeżeli 9 to 9.0 czy 9.1 ?

@@ EDIT

Wgrałem CM 9.1 i nadal tak samo jedyne co udało mi się zaobserwować, że po ponownym uruchomieniu ttelefonu nie znajduje sieci, ale jeżeli podepne go kablem usb łapie sieć w przeciągu 10 sekund i ją trzyma aż do ponownego urchomienia (Jest tak w każdej wersji jaką zainstaluje) Czy to mogą być jakieś ustawienia?

Edytowane przez Manjo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam mam problem z moim galaxy s GT I9000. Otóż od jakiegoś czasu tel mi się wyłączał. Działo się tak jak zaktualizowałem go do najnowszej wersji. chciałem go z powrotem zaktualizawać do wersji cm 10.2. System to android 4.3 cyanogenmod. Telefon się uruchamia pojawia się ikona niebieskiego ludzika i na tym się kończy uruchamianie. Pomoże ktoś ?? pozdrawiam

[/Wgrałem custom roma 2.3.6 przechodząc ze stockowego i dalej pojawia się tylko stan ładowania baterii telefon nie chce się uruchomić pomoże ktoś>?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi