Skocz do zawartości
Gość xxyz

Mój telefon nie wstaje po flashu,zmianie kernela itp.

Rekomendowane odpowiedzi

manjo kiedyś czytałem podobny problem jak twój musisz przywrócić imei z pliku/folderu efi chyba tak on się zwał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam a więc tak wgrałem sobie softa nowego i potym zaczoł mi się telefon wlączać ponag godzine czasu a przy próbie wgrania CyanogenMod po restarcie wyskakuje "Waiting for SD card to mount (20sec) proszę o pomoc niemam już sił do tego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kintola

Cześć wszystkim.Chciał bym zaśięgnąć waszej opini,czy komunikat w recovery odnosi się do wew pamieci? Tel odkupiłem od kogoś.Postawiłem go na nogi dzięki temu poradnikowi http://forum.android.com.pl/f193/poradnik-naprawa-ba-ae-du-can-t-mount-data-381779/ z włozona karta 4gb i 8gb.Ktos przede mna mial jakiegos cyana 9,10 lub 11,gdzie tel wisiał non stop na cwm.Tel chodzi,ale tylko na XXJVU gingerbread 2.3.6 tylko z karta.W chwili wyjecia nie odpala,z tad mysle ze poszla wew pamiec;/https://www.dropbox.com/s/nbiz9sgtvsasbeh/20150216_181811.jpg?dl=0

Edytowane przez kintola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Tak, ten komunikat odnosi się do pamięci wewnętrznej ;)

Xperia Z™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kintola

@seba112 a jest jakas rada na cm?pozd...seba112

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

W tym temacie co podesłałeś jest fix na ostatniej stronie, ale potrzebujesz dodatkowej partycji na karcie pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kintola

@seba112 mówisz ze tym powinienem zrobic?zrobiłem dwie partycje 4gb na ext2 i reszte na fat32.Ten fix flash przez recovery.A jesli tym nie pojdzie to raczej juz nie ma sposobu?W ogóle stawiam piwo za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Jest jeszcze jeden sposób, wgrać cma z tamtego tematu, ale to jakiś stary jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kintola

seba112 ok rozumiem.Ja juz walczyłem z 4 roznymi cwm w wer 2.. 3... i 5...ale zawsze sa jakies czerwone nieprawidłowośći.Troche mnie boli ten stock,bo zawsze mialem cyany.Jezeli wyczerpia sie rozne opcje to niestety bede zmuszony pozostac na 2.3.6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolaz

Wszystko starałem się opisać w poradniku więc zrób dokładnie to co tam pisze i jak bd miał CWM 5 to wgraj sb KitKat'a i nie uruchamiając go ponownie wgraj Kernel ze SwapSD od Mackay'a a jeśli nie znajdziesz to pobierz paczkę którą zrobiłem i wyciągnij kernela :P A jeśli nie poradzisz sb to daj mi link do Romu który chciałbyś wgrać to postaram się zrobić Ci paczkę. Ewentualnie możesz wgrać Second Life lub Mackay ICS2014 z dodatkiem który jest w temacie o moim romie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi