Skocz do zawartości
Gość xxyz

Mój telefon nie wstaje po flashu,zmianie kernela itp.

Rekomendowane odpowiedzi

kintola

@tolaz serdeczne podziekowal za twoj udzial dla mnie.Tolaz chcial bym tego cm-11-20140130-NIGHTLY z twojego linku.Po wgraniu XXJVU z drugiej paczki rar i9000_XXJVU_sdcard_v1_3_2 przechodzi w recovery super czyli z zółtymi komunikatami po czym wchodze znow w download i na to semaphore_2.7.4 ale tutaj mam psikusa bo czy zrobie wipe czy tez nie to w ogole nie moge blysnac cm.W sumie obojetnie jaki byle oparty na 4.1 lub 4.2 albo 4.4.Wiem napewno ze cos robie zle tylko nie wiem czy to z kernelami cwm,bo skoro karta sd naprawia (czesciowo)uwalona pamiec tel to napewno jak w twoim tutku jest szansa na cm.Raczej się poddam bo już trace nadzieję.Wielki Szaczunek dla Tolaz za trud włozony w prace softu ratujacego sgsa.Piwko poleciało.Pozdrawiam

Edytowane przez kintola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIEUDANE WGRANIE STOCK + AKTUALNIE NISKA WERSJA STOCKU i BRAK ROOTA :(

Witam

Chciałem koledze zrobić porządek na telefonie SGS, miał wgrany soft Brandowany Orange 2.3.5. Poczytałem dużo wątków i wziąłem się z pracę lecz chyba jednak re-partition i pi był niezbędny bo miałem taki sam wynik pracy jak kolega Łukasz Kula http://lukaszkula.blogspot.com/2011/01/samsung-galaxy-s-i9000-upgrade-jpu-jpy.html

samsunggalaxysblackscre.jpg

Aktualnie postąpiłem zgodnie z poradnikiem  JM7 + CSC +PIT 512 z "Re-partition" pomogło telefon wstał i jest git  ;) przy okazji jak komuś walnie soft od i9000 to daję link do softów  http://netfolder.in/folder.php?folder_id=IPKBonn( najlepiej niech administracja pobierze i zrobi bezpieczną kopię plików, ewentualnie sam to zrobię i wgram ) ale teraz wszelkie poradniki są nieaktualne ponieważ odnoszą się do wersji softu 2.2 a teraz jest 2.3.6

Aktualnie mam soft JM7 + CSC + PIT 512 . Interesuje mnie zrobienie wersji 2.3.5/2.3.6 stabilnej szybkiej +root.

Jak teraz przejść dobrze z tej wersji do aktualnej 2.3.5/2.3.6 i jak zrootować by wszystko było bez niespodzianek??

Dzięki i Pozdrawiam

Poohateq

Czytam sobie teraz różne informacje i pytanie czy teraz mogę wgrać wg tego poradnika:

http://forum.android.com.pl/topic/162048-instalacja-custom-romu-przechodzac-ze-stockowego-236-krok-po-kroku/

jest tu 2.3.6 i root ;) i czy znowu nie zrobie psikusa z telefonem?

Edytowane przez poohateq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, jestem tu nowy, więc jeśli umieściłem to w niewłaściwym dziale przepraszam. Mam problem i przyszedłem tu prosić o pomoc. Kupiłem telefon Samsung Galaxy S (GT-I9000) z zainstalowanym cyanogenmodem 9. Podczas użytkowania telefon się wyłączył. Po włączeniu pokazują się 3 obrazki: telefon, komputer, a pomiędzy nimi trójkąt z wykrzyknikiem w środku. Przypuszczam, że oznacza to jakiś problem w połączeniu między telefonem i komputerem. Mam możliwość wejścia w download mode. Problem w tym że nie mam bladego pojęcia jak zainstalować nowy system. Próbowałem odina i Samsung kiesa. Niestety bez skutku. Prosiłbym o pomoc, instrukcje jak poprawnie przeprowadzić instalację systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Nie wiem jakim cudem telefon Ci się sam wyłączył i nie chce włączyć. Próbowałeś go normalnie włączyć jeszcze raz?

A to "próbowałem Odina" to co oznacza? Co się stało? Błąd?

Wszystkie niezbędne poradniki powinny być w dziale ROMy& Modyfikacje. Podejrzewam że przez Odina próbowałeś wgrać po prostu niewłaściwy plik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi