Skocz do zawartości
xpytonx

ROM [ROM] Oxygen

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz do TWRP (o ile go masz jeśli nie patrz podwieszone tematy "toolkit" są do nich linki w pierwszym poście na tej stronie - 2 ostatnie) po wejściu do TWRP masz coś takiego jak BACKUP.

Ma to taki plus że robi kopie wszystkiego i wrzuca to w 1 plik... w razie jakiegoś Bobola gdyby telefon załapał bootlopa itd. po wgraniu uszkodzonego systemu możesz zrobić RESTORE - przywrócenie backup'a i cieszyć się działającym systemem.

Jednak kontakty na wszelki wypadek zsynchronizuj z kontem google.( ustawienia>google>emai wybierasz co chcesz).

​Ja zawsze wrzucam Backupy na pendrive - jest możliwość podpięcia pendrive bezpośrednio pod telefon - TWRP to ogarniał jak dobrze pamiętam:)

Edytowane przez xpytonx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    perun

Ten ROM to jakieś nieporozumienie, ma dużo mniej opcji niż CM 12 Nightly, wyniki słabsze, brak profili, narastającego dzwonka, opcji wydajności, tematów, instaluje jakieś durne aplikacje google, brak dedykowanej kamery - tylko kamera google. Tyle czekania na nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie nie oczekiwałem cudów... w zasadzie ten Rom jest robiony na szybko... i jest nowy wiec na 100% ma więcej błędów. Błędy będzie trzeba zgłaszać a oni wydadzą milion uaktualnień/poprawek. Znacznie szybciej wychwycą błędy jeśli użytkownicy będą je zgłaszać... niż jak by mieli tych błędów szukać sami...

Android też na starcie miał dużo Boboli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

No bida aż piszczy. Najbardziej boli to, że otg nie rozpoznaje ntfs, mam pendrive 128GB sformatowanego na ntfs. Poza tym, ubogo, bardzo ubogo. Nic szczególnego, CM12 nawet w wersji nightly dużo lepszy i stabilniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słabiutko nightly 12.1 jest znaaacznie lepszy, odinstalowuję, dobrze że mam backup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli rozumiem, że tyle czekania i dostaliśmy Lolipopa "na odwal się"... No nic, czekamy na CM12s...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no raczej, nie wiem czy warto czekać na CM12S skoro już od jakiegoś czasu jest nieoficjalne 12.1 działam kilka dni na tym i na razie bez problemów.

Co do OxygenOS wiele czekania i lipa wielka, kto nie zainstalował jeszcze odradzam, szkoda czasu i energii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    busaba

Zgadzam się z @@ricki123 nie warto instalować. Wrzuciłem, zobaczyłem co i jak i szybki powrót do CM 12.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Tak a propos, ma ktoś pełne gappsy do 5.1? Chodzi mi o to żeby odpalił się kreator pierwszego uruchomienia od google i przywrócił moje zainstalowane aplikacje i hasła wifi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wefhy

A muszą być do tego pełne? Mi na 5.0.2 zawsze, jeśli je wgrałem zaraz po wgraniu ROMu to gappsy PICO paranoida wywoływały przy pierwszym uruchomieniu kreatora. A tam jest tylko sklep i usługi play.
    Mam jeszcze na dysku wersję z 15 marca, mogę się podzielić jak ktoś chce.
    No i gappsy od 5.0.2 podobno są kompatybilne z 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi