Skocz do zawartości
lucasville

LG G2 Mini vs. LG Spirit [do 600 zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
    Który z tych telefonów lepiej kupić? Oba kosztują na alle ok. 600 zł. G2 Mini wiem, że chodzi płynnie i ma dobry aparat. Jak to wygląda w Spiricie, który ma ekran HD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten sam dylemat z tym, że ja rozważam jeszcze Sony Xperię e4g. Spirit kusi ładnym designem oraz super ekranem, lecz z drugiej strony jego wykonanie jest tandetne, telefon jest totalnym plastikiem i do tego wymyka się z rąk, ma mini zwiechy przy najprostszych czynnościach i słabą baterię. Xperia kusi dość dobrym wyświetlaczem, super jakością muzyki i dobrymi podzespołami oraz baterią, zaś g2 mini to telefon praktycznie bez wad - no może z jedną - nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wyjdzie na niego android 5.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko z tych w.w. to spirit, ponieważ jest to ulepszona wersja g2 mini. Ma lepszy ekran o wyższej rozdzielczości oraz 64 bit procesor (i nieco lepszą grafikę). Do tego na starcie ma lollipopa, a znając politykę LG w sprawie aktualizacji dla budżetowców "jedna duża i jedna mała", to ma szansę na androida "M" w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj miałem oba te telefony w ręku. Czuć w ręce jak one są wykonane i widać jak pracują. G2 mini zrobił na mnie o niebo lepsze wrażenie mimo, że 64 bit nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eee tam, podzespoły G2 mini vs Spirit to żadna różnica. W codziennym użytkowaniu nie będzie różnić w działaniu w kwestii czysto bebechowej.

G2 mini ma przede wszystkim lepszą baterię, wykonanie (wiem, nadal plastik, ale nie twardy i śliski jak w Spirit) i generalnie aparat (nie ma tak bardzo okrojonych opcji manualnych). Spirit wygrywa rozdzielczością ekranu, ale G2 mini ma za to ładniej odwzorowane kolory.

Za 600 zł radziłbym polować także na G3s, również lepszy wybór od Spirita, no i wpomniana E4G to fajny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spirit jakoś nie zdobył zaufania użytkowników i coś w tym musi być. Poluj na G3s lub faktycznie zobacz E4G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agnus
    Napisano (edytowane)

Mam LG SPIRIT i coś mogę o nim powiedzieć , ekran jest ładny można zmieniać intensywność kolorów w ustawieniach , jest lekko zakrzywiony i to fajnie wygląda , muzyka na głosniku gra płasko , bateria trzyma 1 dzień przy intensywnym użytkowaniu . Klapka z tyłu łatwo się rysuję ( posiadam kolor złoty)  , ale etui powinno załatwić problem  . System działa sprawnie ,a le zdarzają mu się zawiechy . Gry typu Subway Surf działąją bez zająknięcia . W Antutu wykręca około 21 tyś . Aparat nie posiada żadnych trybów , jedynym bajerem jest robienie selife gestem . Ogólnie jestem zadowolony z tego LG 

@lucasville odpowiem na inne pytanie dot. tego tele w razie potrzeby . ;)

Edytowane przez agnus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi